Ventilācijas problēmas

 


Liekas, ka visiem labi moderni stikla pakešu logi – ne tev caurvēji, ne trokšņi, ne putekļi, ne aukstums. Bet ir viena problēma, ar kuru sastopas katrs, kas ielicis tādus logus: kā izrādās, absolūti hermētiskās gaismu caurlaidīgās konstrukcijas kavē svaiga gaisa plūsmu ieplūšanu mājā un rada lieku mitrumu. Šis bēdīgais apstāklis vairākus desmitus gadus atpakaļ kļuva par īstu postu visas Eiropas ietvaros. „Valsts pelējumā!” – kliedza laikrakstu virsraksti. No tā brīža ir pagājis laiks un daudzās Eiropas pilsētās ir atraduši efektīvu šīs problēmas risinājumu – vienlaicīgi ar logu uzstādīšanu māju īpašnieki tagad uzstāda arī AEREKOventilācijas ierīces. Neliels estētisks vārsts, kas iemontēts loga vērtnē, ielaiž dzīvojamā telpā tieši tādu daudzumu svaiga gaisa, kas ir nepieciešams. Tas ir, ierīce automātiski regulē atmosfēras stāvokli mājoklī atkarībā no tā, cik daudz laika cilvēks tajā pavada, nodrošinot optimālu mitrumu un nepieciešamo skābekļa daudzumu. Reizē ar to pārdomāta ventilācija nelaiž iekšā pilsētas ielu putekļus, aizsargā māja iemītniekus no trokšņa, nerada caurvējus. Ar AEREKO vārsta, šī savdabīgā „eirovēdlodziņa”, parādīšanos cilvēce beidzot ieguva iespēju baudīt visas hermētisko logu priekšrocības un neciest no to trūkumiem.

Latvijā jaunās logu tehnoloģijas parādījās pietiekami sen. Tomēr tās nez kāpēc parādījās bez nepieciešamās ventilācijas sistēmas. Uz jautājumu, kā gaiss nokļūs dzīvoklī, daudzi logu ražotāji parasti rekomendē „spraugu vēdināšanu”, ignorējot patērētāja biklās piezīmes par to, ka šajā gadījumā viņš saņem to pašu caurvēju, putekļus un troksni, no kuriem, patiesībā, centās atbrīvoties, nomainot vecos logus pret jauniem. Un arī pastāvīgi turēt vērtni atvērtu bargajos Krievijas klimatiskajos apstākļos arī nevarēsi – tātad logi neizbēgami aizsvīdīs, uz palodzēm izveidosies peļķes, bet uz ailsānēm uzplauks pelējuma ziedi.

 


Logu restes

Stacionārās restes vienmēr ir bijušas kā visuzticamākais sargs Jūsu mājoklim.

Lasīt vairāk

Termogrāfija

Mūsdienīgs aprīkojums ļauj mūsu uzņēmumam veikt termogrāfiju kvalitatīvi un atbilstoši mūsdienu prasībām.

Lasīt vairāk

Plastmasas logi

Logi – mūsu kompānijas pamatdarbība. Mēs ar logiem nodarbojamies jau ilgus gadus un zinām par tiem visu.

Lasīt vairāk

Koka logi

Koks ir ierasts materiāls un neskatoties uz vairākām izmaiņām tā apstrādē, koka logi vienmēr rada varenas mājas izskatu.

Lasīt vairāk

Ventilācijas sistēma

Mūsdienīgi logi ir hermētiski, lai saglabātu hermētiskumu un izolētu trokšņus, bet tajā pašā laikā tiem japiegādā svaigs gaiss, caur modernu ventilācijas sistēmu.

Lasīt vairāk

Stikla paketes

Mūsdienīgi izgatvošanas veidi ļauj gatavot dažāda veida stikla paketes.

Lasīt vairāk

Pretuzlaušanas furnitūra

Mūsdienīgi logi tiek aprīkoti ar pretuzlaušanas furnitūru. Mūsu drošība ir atkarīga no tā, cik kvalitatīva ir furnitūra.

Lasīt vairāk

Antimoskītu tīkli

Antimoskītu tīkli ir neizstājams logu aksesuārs, it īpaši, siltajā gada laikā. Ziemā tos ir viegli demontēt, bet vasarā tie aizsargā no insektiem un visādiem sīkumiem.

Lasīt vairāk

Žalūzijas

Žalūzijas ir viegli izmantot, tās aizsargā no saules, liekiem skatieniem. Dažas no žalūzijām izstrādātas speciāli priekš plastmasas logiem.

Lasīt vairāk