Ventilācijas sistēma

Galvenais gaisa piesārņošanas avots dzīvojamajā telpā ir pats cilvēks – iedzīvotāji elpo, svīst, gatavo ēdienu, mazgā un smēķē. Piesārņotā gaisa atgaisošanai no telpas nepieciešama strādājoša ventilācija, kas garantē noteiktu gaisa apmaiņu. Pēdējās rekomendācijas dzīvokļu ventilēšanai daudzdzīvokļu dzīvojamā mājā – ne mazāk kā 30 kub.m. stundā uz cilvēku.

Modernajiem PVC, koka un alumīnija logiem piemīt augsts hermētiskums un slēgtā stāvoklī tie laiž garām ļoti maz gaisa. Bet ja nav āra gaisa pieplūdes telpā, tad nav arī piesārņotā gaisa atgaisošanas. Rezultātā dzīvoklī ar slēgtiem logiem uzkrājas ūdens tvaiki (ģimene no 3 – 4 cilvēkiem diennaktī izdala 10 – 15 litrus ūdens), rodas SUTOŅA, pieaug ogļskābās gāzes un radioaktīvās gāzes RADONA koncentrācija, paaugstinātais gaisa mitrums gada aukstajā laikā noved pie kondensāta rašanās uz stikla paketēm un vēl – kļūst ļoti liela iespēja, ka uz ailsānēm un sienām var rasties pelējums.

Pēc daudziem parametriem hermētisks logs ir labāks par vecu koka logu, tomēr vienā parametrā tie zaudē – caur vecā loga neblīvo rāmi dzīvoklī PASTĀVĪGI ieplūda SVAIGS GAISS. Jau pēc tā, kā jaunie logi nopirkti un uzstādīti, pēkšņi noskaidrojas, ka normālai dzīvošanai nepieciešams vai nu KATRU STUNDU atvērt vērtnes uz dažām minūtēm, vai pastāvīgi turēt vērtni „spraugas vēdināšanas” režīmā, t.i., atkal atgriezties pie spraugām logā. „Spraugas vēdināšana”, tā ir strauja loga skaņas izolācijas raksturojumu samazināšanās, apmērām no 30 – 32 DB līdz 17 – 18 DB. Tā ir atgriešanās pie caurvējiem, no kuriem jūs tā vēlējāties atbrīvoties. Tā ir neērtība arī mājokļa drošības ziņā – cilvēki baidās atstāt pusatvērtas logu vērtnes, kad pamet dzīvokli, un cieši aizver logus. Rezultātā viņu prombūtnes laikā telpās uzkrājas piesārņots gaiss un pēc atgriešanās iemītnieki kādu laiku izjūt diskomfortu – gaiss uzreiz svaigs nepaliek. Izeja no šīs situācijas ir logu „dekompresija”, lai āra gaiss caur logu iekļūtu telpā, t.i., kaut kādā veidā atvērtu loga vērtni. Bet tas, kā jau tika atzīmēts iepriekš, ne tuvu nav ideāls risinājums un tam ir savi ļoti būtiski trūkumi: loga skaņas izolācijas pasliktināšanās, atgriešanās pie caurvējiem, stiklojuma drošības samazināšanās.

AEREKO SISTĒMA

Šodien optimāls telpu ar hermētiskiem logiem ventilēšanas problēmu risinājums ir firmasAEREKO PIESLĪPĒJAMO TROKŠŅAIZSARDZĪBAS IERĪČU (PTI) izmantošana. Saglabājot visas priekšrocības no jauno hermētisko logu iegādes (kļuva siltāks, klusāks, pazuda caurvēji), jūs arī varat elpot svaigu gaisu! PTI ar skaņas izolācijas līmeni aizvērta loga līmenī dos nepieciešamo svaigā gaisa pieplūdi BEZ TROKŠŅA LĪMEŅA PALIELINĀŠANAS. Ierīces, kas uzstādītas loga augšējā daļā un kas novirza augstā gaisa strūklu pie griestiem, ārpus cilvēku atrašanās zonas, NERADĪS CAURVĒJU PARĀDĪŠANOS – cilvēks vienkārši nesajutīs, kā aukstā gaisa plūsma pie pašiem griestiem sajaucas ar iekšējo gaisu, uzsilst un paliek telpā. PTI darbojas pie AIZVĒRTA LOGA, kas strauji paaugstina stiklojuma drošību pret nesankcionētu iekļuvi. PTI ir pilnvērtīga ventilācijas ierīce, kurai ir liela caurlaides spēja (30 un vairāk kubikmetru gaisa stundā) un ļauj rast kompromisu starp prasībām logam un telpu ventilēšanu. AEREKO ļauj vēdināt telpu pie aizvērtiem logiem, atbrīvoties no ielas trokšņa un caurvējiem. Franču kompānija AEREKO jau 20 gadus nodarbojas ar ventilācijas ierīču ražošanu un to pārdošanu visā pasaulē. AEREKO ražo visu nepieciešamo pilnas ventilācijas sistēmas izveidošanai dzīvoklim, privātmājai, daudzdzīvokļu mājai. 

 


Plastmasas logi

Logi – mūsu kompānijas pamatdarbība. Mēs ar logiem nodarbojamies jau ilgus gadus un zinām par tiem visu.

Lasīt vairāk

Koka logi

Koks ir ierasts materiāls un neskatoties uz vairākām izmaiņām tā apstrādē, koka logi vienmēr rada varenas mājas izskatu.

Lasīt vairāk

Pretuzlaušanas furnitūra

Mūsdienīgi logi tiek aprīkoti ar pretuzlaušanas furnitūru. Mūsu drošība ir atkarīga no tā, cik kvalitatīva ir furnitūra.

Lasīt vairāk

Ventilācijas sistēma

Mūsdienīgi logi ir hermētiski, lai saglabātu hermētiskumu un izolētu trokšņus, bet tajā pašā laikā tiem japiegādā svaigs gaiss, caur modernu ventilācijas sistēmu.

Lasīt vairāk

Stikla paketes

Mūsdienīgi izgatvošanas veidi ļauj gatavot dažāda veida stikla paketes.

Lasīt vairāk

Termogrāfija

Mūsdienīgs aprīkojums ļauj mūsu uzņēmumam veikt termogrāfiju kvalitatīvi un atbilstoši mūsdienu prasībām.

Lasīt vairāk

Žalūzijas

Žalūzijas ir viegli izmantot, tās aizsargā no saules, liekiem skatieniem. Dažas no žalūzijām izstrādātas speciāli priekš plastmasas logiem.

Lasīt vairāk

Antimoskītu tīkli

Antimoskītu tīkli ir neizstājams logu aksesuārs, it īpaši, siltajā gada laikā. Ziemā tos ir viegli demontēt, bet vasarā tie aizsargā no insektiem un visādiem sīkumiem.

Lasīt vairāk

Logu restes

Stacionārās restes vienmēr ir bijušas kā visuzticamākais sargs Jūsu mājoklim.

Lasīt vairāk