TPS (termiks) tehnoloģija

 

Šobrīd mūsu valstī joprojām ir populāras stikla paketes alumīnija rāmī. Bet kā izrādījās augstā alumīnija termiskā vadītspēja noved pie „aukstuma tilta” rašanās gar stikla paketes malu, kā rezultātā ir iespējama kondensāta veidošanās. Jaunās būvniecības normas paredz siltuma zudumu samazināšanu stikla paketes malas zonā un līdz ar to arī visa loga zonā.

Pašlaik mūsu ražotne var nodrošināt jūs ar īstiem izolējošiem termoplastiskas stikla pakešu logiem, kas, izmantojot profesionālu vācu aprīkojumu, tiek izgatavoti pēc unikālas TPS (Thermo Plastic Spacer) tehnoloģijas. Šī progresīvā tehnoloģija ļauj paaugstināt siltuma taupības līmeni. Patērētājam tas ir svarīgi: pateicoties stikla pakešu termoplastikas īpašībām, elektroenerģijas izmaksas izdodas samazināt par aptuveni 30%.

 

TPS stikla paketes tiek izgatavotas uz automatizētas līnijas. To izgatavošanā metāla atdalošās līstes vietā tiek izmantots poliizobutilēns, kam ir ļoti zema siltuma vadītspēja. Poliizobutilēna ķīmiskā struktūra ļauj savienot stiklus vienotā, ciešā un ļoti viskozā viendabīgā attālumā, kas jau satur absorbentu.

 

Pēc TPS tehnoloģijas ražota stikla pakete atšķiras ar gandrīz absolūtu hermētiskumu. Tas ir, viendabīgā savienojošā starplika – tas ir pirmais un ļoti spēcīgs hermētiķis, bet kā otro izmanto divkomponentu polisulfīdu hermētiķi (tiokolu). materiāls, kas veido starptelpu, uzlabo stikla paketes termoizolācijas īpašības. Tāpat atšķirībā no silikagēla, kas tiek izmantots kā absorbents parastajās stikla paketēs, TPS stikla paketēs tiek izmantots ceolīts. Tas tiek iekļauts viendabīgās distances sastāvā un tiek uzskatīts par vienu no labākajiem lieko tvaiku un mitruma absorbētājiem.

 

Dažādo atdalošo starpliku ietekmes uz loga malu zonu temperatūras režīmu teorētisko un eksperimentālo testu rezultātu analīze ļāva izdarīt secinājumu, ka TPS veida atdalošo starpliku izmantošana būtiski uzlabo stikla pakešu siltuma režīmu malu zonās un par 2,5-3ºС paaugstina minimālo temperatūru stikla pakešu un rāmja salaiduma vietā.

 

Lai panāktu vēl labāku siltuma izolāciju, tiek izmantota inerta gāze. Pateicoties jaunās tehnoloģijas izmantošanai, TPS logs inertu gāzi stikla paketes iekšienē var saglabāt pat līdz 20 gadiem.

 

TPS tehnoloģija nodrošina:

  • uzlabotu hermētiskumu;

  • paaugstinātu loga siltuma un skaņas izolāciju;

  • efektīvu aizsardzību pret mitrumu;

  • augstu noturību pret spiediena svārstībām;

  • stikla paketes malas elastīgumu pie dažādām vēja spēka un temperatūras svārstībām;

  • gāzpildi ar inertu gāzi;

  • pievilcīgu izskatu.


Antimoskītu tīkli

Antimoskītu tīkli ir neizstājams logu aksesuārs, it īpaši, siltajā gada laikā. Ziemā tos ir viegli demontēt, bet vasarā tie aizsargā no insektiem un visādiem sīkumiem.

Lasīt vairāk

Plastmasas logi

Logi – mūsu kompānijas pamatdarbība. Mēs ar logiem nodarbojamies jau ilgus gadus un zinām par tiem visu.

Lasīt vairāk

Koka logi

Koks ir ierasts materiāls un neskatoties uz vairākām izmaiņām tā apstrādē, koka logi vienmēr rada varenas mājas izskatu.

Lasīt vairāk

Pretuzlaušanas furnitūra

Mūsdienīgi logi tiek aprīkoti ar pretuzlaušanas furnitūru. Mūsu drošība ir atkarīga no tā, cik kvalitatīva ir furnitūra.

Lasīt vairāk

Termogrāfija

Mūsdienīgs aprīkojums ļauj mūsu uzņēmumam veikt termogrāfiju kvalitatīvi un atbilstoši mūsdienu prasībām.

Lasīt vairāk

Ventilācijas sistēma

Mūsdienīgi logi ir hermētiski, lai saglabātu hermētiskumu un izolētu trokšņus, bet tajā pašā laikā tiem japiegādā svaigs gaiss, caur modernu ventilācijas sistēmu.

Lasīt vairāk

Stikla paketes

Mūsdienīgi izgatvošanas veidi ļauj gatavot dažāda veida stikla paketes.

Lasīt vairāk

Žalūzijas

Žalūzijas ir viegli izmantot, tās aizsargā no saules, liekiem skatieniem. Dažas no žalūzijām izstrādātas speciāli priekš plastmasas logiem.

Lasīt vairāk

Logu restes

Stacionārās restes vienmēr ir bijušas kā visuzticamākais sargs Jūsu mājoklim.

Lasīt vairāk