Stikla paketes trokšņizolācija

 

Stikla pakete aizpilda galveno visa loga laukumu un tieši no tās lielā mērā ir atkarīgs klusums un siltums mājā. Atkarībā no klimatiskajiem apstākļiem ir jāizvēlas arī stikla paketes konstrukcija.

 

Attālums starp stikla paketes rūtīm var būt dažāds – no 6 līdz 18 mm. Attālums divkameru stikla paketē var būt dažāds – tas uzlabo stikla paketes skaņas izolācijas īpašības. Lai uzlabotu skaņas izolāciju, plastmasas logos izmanto dažāda biezuma stiklus. Starp stikliem tiek uzstādīta īpaša atdalošā starplika, kas nostiprina stikla paketi. Turklāt starplika tiek piepildīta ar absorbējošu materiālu, kas absorbē mitrumu.

Stikla paketei obligāti ir jābūt hermētiskai, kas tiek panākts, izmantojot īpašus hermētiķus. Ja stikla paketes hermētiskums tiek bojāts, tad stikla pakete zaudē savu jēgu – paaugstinās siltuma vadītspēja un skaņas caurlaidība, un stikla pakete pārstāj pildīt savas funkcijas.

 

Platību starp stikliem ir pieņemts aizpildīt vai nu ar sausu gaisu, vai ar inertu gāzi – argonu. Tiek uzskatīts, ka argons ievērojami uzlabo stikla paketes termofiziskās īpašības. Eksistē ļoti daudz stikla veidu, kas tiek izmantoti stikla pakešu izgatavošanā – no parastā celtniecības līdz dekoratīvajam.


Žalūzijas

Žalūzijas ir viegli izmantot, tās aizsargā no saules, liekiem skatieniem. Dažas no žalūzijām izstrādātas speciāli priekš plastmasas logiem.

Lasīt vairāk

Stikla paketes

Mūsdienīgi izgatvošanas veidi ļauj gatavot dažāda veida stikla paketes.

Lasīt vairāk

Koka logi

Koks ir ierasts materiāls un neskatoties uz vairākām izmaiņām tā apstrādē, koka logi vienmēr rada varenas mājas izskatu.

Lasīt vairāk

Antimoskītu tīkli

Antimoskītu tīkli ir neizstājams logu aksesuārs, it īpaši, siltajā gada laikā. Ziemā tos ir viegli demontēt, bet vasarā tie aizsargā no insektiem un visādiem sīkumiem.

Lasīt vairāk

Termogrāfija

Mūsdienīgs aprīkojums ļauj mūsu uzņēmumam veikt termogrāfiju kvalitatīvi un atbilstoši mūsdienu prasībām.

Lasīt vairāk

Pretuzlaušanas furnitūra

Mūsdienīgi logi tiek aprīkoti ar pretuzlaušanas furnitūru. Mūsu drošība ir atkarīga no tā, cik kvalitatīva ir furnitūra.

Lasīt vairāk

Plastmasas logi

Logi – mūsu kompānijas pamatdarbība. Mēs ar logiem nodarbojamies jau ilgus gadus un zinām par tiem visu.

Lasīt vairāk

Ventilācijas sistēma

Mūsdienīgi logi ir hermētiski, lai saglabātu hermētiskumu un izolētu trokšņus, bet tajā pašā laikā tiem japiegādā svaigs gaiss, caur modernu ventilācijas sistēmu.

Lasīt vairāk

Logu restes

Stacionārās restes vienmēr ir bijušas kā visuzticamākais sargs Jūsu mājoklim.

Lasīt vairāk