Pretuzlaušanas furnitūra

Jaunās paaudze slogu furnitūra atšķiras pirmkārt ar pretuzlaušanas īpašībām, kā arī ar jaunāko progresīvo izstrāžu izmantošanu, lai sasniegtu maksimālu komfortu darbā ar PVC logiem. Pretuzlaušanas logiem ir jābūt daudzām konstrukcijas īpatnībām un jāatbilst konkrētām prasībām: pretuzlaušanas stiklojums un īpašs stikla paketes stiprinājuma vērtnē paņēmiens, rokturis ar bloķēšanas sistēmu vai slēdzeni, logu ražošana ir jāveic stingrā saskaņā ar sistēmas izstrādātāja prasībām, pievienošana sienai ir jāveic īpaši rūpīgi, aizsargplāksne, kas novērš slēdzenes demontāžu, speciāla pretuzlaušanas furnitūra.

Pretuzlaušanas logiem un logu tipa durvīm tiek izmantota speciāla furnitūra, kas novērš vērtnes demontāžu no ārpuses. Pasūtot plastmasas logus, pienācīga uzmanība ir jāpievērš tieši furnitūrai, jo no šo elementu kvalitātes un drošības ir atkarīgi visu plastmasas konstrukcijas logu un durvju, kā arī alumīnija un koka logu un durvju kā tehniskie, tā arī ekspluatācijas parametri.

Šobrīd logi, kuriem ir pretuzlaušanas furnitūra, ir viens no drošākajiem veidiem, kā aizsargāt telpas pret nesankcionētu iekļūšanu, turklāt šajā gadījumā nav nepieciešams uzstādīt papildus restes. Bieži vien visi iekļūšanas mēģinājumi, kas tiek veikti caur logu, notiek, pateicoties loga vērtnes uzlaušanai. Šī iemesla dēļ eksistē daudz un dažādas pretuzlaušanas aizsardzības klases atkarībā no iekļūšanas metodes. Pateicoties speciālajām Roto NT detaļām, piemēram, vēdināšanas pretplāksne, leņķa pārslēgs ar pretuzlaušanas ķēdi, kam ir sēņveidīgas, pēc augstuma regulējamas tapas, plastmasas logi sasniedz tādu aizsardzības līmeni, kas atbilst pirmajai pretuzlaušanas klasei. Starp citu, šī klase paredz aizsardzību pret uzlaušanu, kas tiek veikta, izmantojot fizisku spēku, turklāt bez nekādu instrumentu izmantošanas.

Tāpat pastāv aizsardzība pret roktura izskrūvēšanu, kā arī rokturis, kas slēdzams ar atslēgu, vēl vairāk paaugstina drošības līmeni. Visus furnitūras Roto NT bāzes komplektus var nosaukt par pretuzlaušanas, tā kā tiem visiem ir apgriežami – atvāžams pārslēgs, kas aprīkots ar sēņveidīgu pretuzlaušanas sprosttapu, un turklāt, kad tā aizveras, ar to saķeras ietaise ar pretuzlaušanas apgriežami – atvāžamu plāksnīti uz rāmja. Turklāt, izmantojot turpmāko tehnisko aprīkojumu, kura mērķis ir tieši drošības paaugstināšana, pakešu logus var viegli aprīkot ar papildus pretuzlaušanas sprosttapām, un pat pēc loga uzstādīšanas objektā.


Žalūzijas

Žalūzijas ir viegli izmantot, tās aizsargā no saules, liekiem skatieniem. Dažas no žalūzijām izstrādātas speciāli priekš plastmasas logiem.

Lasīt vairāk

Plastmasas logi

Logi – mūsu kompānijas pamatdarbība. Mēs ar logiem nodarbojamies jau ilgus gadus un zinām par tiem visu.

Lasīt vairāk

Koka logi

Koks ir ierasts materiāls un neskatoties uz vairākām izmaiņām tā apstrādē, koka logi vienmēr rada varenas mājas izskatu.

Lasīt vairāk

Ventilācijas sistēma

Mūsdienīgi logi ir hermētiski, lai saglabātu hermētiskumu un izolētu trokšņus, bet tajā pašā laikā tiem japiegādā svaigs gaiss, caur modernu ventilācijas sistēmu.

Lasīt vairāk

Logu restes

Stacionārās restes vienmēr ir bijušas kā visuzticamākais sargs Jūsu mājoklim.

Lasīt vairāk

Termogrāfija

Mūsdienīgs aprīkojums ļauj mūsu uzņēmumam veikt termogrāfiju kvalitatīvi un atbilstoši mūsdienu prasībām.

Lasīt vairāk

Pretuzlaušanas furnitūra

Mūsdienīgi logi tiek aprīkoti ar pretuzlaušanas furnitūru. Mūsu drošība ir atkarīga no tā, cik kvalitatīva ir furnitūra.

Lasīt vairāk

Antimoskītu tīkli

Antimoskītu tīkli ir neizstājams logu aksesuārs, it īpaši, siltajā gada laikā. Ziemā tos ir viegli demontēt, bet vasarā tie aizsargā no insektiem un visādiem sīkumiem.

Lasīt vairāk

Stikla paketes

Mūsdienīgi izgatvošanas veidi ļauj gatavot dažāda veida stikla paketes.

Lasīt vairāk