Plastmasas starpsienas

Plastmasas starpsienu uzstādīšana 

Dažreiz, remontējot vai rekonstruējot ēkas, rodas nepieciešamība pārplānot telpas. Visbiežāk dzīvokļu remontu un rekonstrukciju praksē tiek izmantota pārplānošana ar starpsienu pārcelšanu, nomaiņu vai ierīkošanu. Starpsienas ir plānošanas elements, ar kura palīdzību platība, kas atrodas starp nesošajām sienām, tiek sadalīta telpās atbilstoši to funkcionālajam uzdevumam. Šodien iekšējās un biroja starpsienas var būt izgatavotas no PVC. Šis materiāls nemaina formu, tas nav pakļauts saules radiācijas un mitruma iedarbībai, nereaģē uz temperatūras svārstībām un nebojājas.

Biroju starpsienas ļauj atrisināt kā darba vietu un apakšnodaļu atdalīšanas praktiskos jautājumus, tā arī telpas kopējā dizaina uzdevumu. Starpsienu pielietošanas joma ir plaša: biroji, tirdzniecības kompleksi, transporta mezgli, bankas, sabiedriskās lietošanas ēkas, ražošanas telpas, fitnesa centri, mācību un zinātnes iestādes un daudzas citas. Stacionārās starpsienas tiek stiprinātas pie grīdas, griestiem un sienām, tās raksturo augstas stingrības un labas skaņas izolācijas īpašības. Gadījumā, kad starpsiena jāuzstāda telpā ar piekarināmiem griestiem, konstrukcija tiek būvēta nepieciešamajā augstumā un nostiprināta ar statņiem, kuri tiek stiprināti tieši pie galvenajiem griestiem. Stacionārajās starpsienās var ierīkot durvis – vienviru, pusotras un divviru ar dažādu furnitūru. Durvju konstrukcija paredz arī slēdzenes ierīkošanu. Starpsienu un durvju aizpildīšanai tiek izmantoti dekoratīvi necaurspīdīgi vai gaismu caurlaidīgi materiāli, kurus nepieciešamības gadījumā var kombinēt – viena konstrukcijas daļa var būt caurspīdīga, bet otra – nē. Par vienu no plastmasas starpsienu priekšrocībām var uzskatīt to izturības un skaņas izolācijas īpašības, kas sniegs Jums iespēju baudīt klusumu un mieru. Plastmasas konstrukciju uzbūves īpatnības ļauj izveidot tās plašā stilu daudzveidībā. Ekskluzīva plastmasas īpatnība ir iespēja imitēt cēlkoka sugas, ko tehnoloģiski nav iespējams pielietot, izmantojot alumīniju. 


Žalūzijas

Žalūzijas ir viegli izmantot, tās aizsargā no saules, liekiem skatieniem. Dažas no žalūzijām izstrādātas speciāli priekš plastmasas logiem.

Lasīt vairāk

Ventilācijas sistēma

Mūsdienīgi logi ir hermētiski, lai saglabātu hermētiskumu un izolētu trokšņus, bet tajā pašā laikā tiem japiegādā svaigs gaiss, caur modernu ventilācijas sistēmu.

Lasīt vairāk

Stikla paketes

Mūsdienīgi izgatvošanas veidi ļauj gatavot dažāda veida stikla paketes.

Lasīt vairāk

Antimoskītu tīkli

Antimoskītu tīkli ir neizstājams logu aksesuārs, it īpaši, siltajā gada laikā. Ziemā tos ir viegli demontēt, bet vasarā tie aizsargā no insektiem un visādiem sīkumiem.

Lasīt vairāk

Koka logi

Koks ir ierasts materiāls un neskatoties uz vairākām izmaiņām tā apstrādē, koka logi vienmēr rada varenas mājas izskatu.

Lasīt vairāk

Termogrāfija

Mūsdienīgs aprīkojums ļauj mūsu uzņēmumam veikt termogrāfiju kvalitatīvi un atbilstoši mūsdienu prasībām.

Lasīt vairāk

Plastmasas logi

Logi – mūsu kompānijas pamatdarbība. Mēs ar logiem nodarbojamies jau ilgus gadus un zinām par tiem visu.

Lasīt vairāk

Pretuzlaušanas furnitūra

Mūsdienīgi logi tiek aprīkoti ar pretuzlaušanas furnitūru. Mūsu drošība ir atkarīga no tā, cik kvalitatīva ir furnitūra.

Lasīt vairāk

Logu restes

Stacionārās restes vienmēr ir bijušas kā visuzticamākais sargs Jūsu mājoklim.

Lasīt vairāk