Plastmasas durvis

 Ieejas durvis var būt ne tikai metāla vai koka. Plastmasas durvis no PVC ne tikai ne ar ko neatpaliek – vēl jo vairāk, ieejas durvīm no PVC piemīt virkne ļoti svarīgu priekšrocību. Ja sākotnēji plastmasas durvis visbiežāk varēja ieraudzīt biroju vai tirdzniecības telpās, tad tagad tādas konstrukcijas nereti tiek izmantotas arī durvju ailu noformēšanai dzīvojamās telpās. Atšķirīgā ieejas durvju īpatnība ir tajā, ka tās tiek ražotas no speciāli pastiprināta profila, kas paredzēts ieejas durvīm. Ieejas durvīm tiek izmantots Schucovai Aluplast, tomēr pats profils atšķiras no balkona durvju profila. Tas ir spēcīgāks, pēc izmēriem lielāks, turklāt, ieejas durvīm tiek izmantota pastiprināta furnitūra. Durvju vērtnes plātne izskatās platāka par tādu pašu balkona durvju plātni, tā kā vērtnē tiek uzstādīta slēdzene un rokturis ar spiedējgarnitūru. Ieejas durvīm atšķirībā no balkona durvīm ir trīs pastiprinātas viras un tām nav atvāžama atvēršanas mehānisma. PVC ieejas durvis tiek komplektētas ar divpusējiem rokturiem. Pateicoties tam, ka ieejas durvju profils ir pietiekami plats, rodas iespēja uzstādīt dažādus rokturu un slēdzeņu variantus. PVC ieejas durvis tiek izgatavotas dažādās formās un krāsās. Profils tiek laminēts pasūtītāja izvēlētajā krāsā. Vairāki slēdzeņu tipi ļauj piemeklēt vispiemērotāko variantu katram gadījumam. Bez standarta slēdzenēm ar vienu aizbīdni un mēlīti ir tā saucamās „daudzaizbīdņu” slēdzenes, kuru pats nosaukums paskaidro, ka durvju piespiešana un aizslēgšana notiek vairākās vietās. Svarīgi ir atzīmēt, ka ieejas durvis paredzētas kā telpām ar augstu pārgājību, t.i., veikaliem, birojiem, tā arī izmantošanai mājās kā ieejas durvis kotedžās, baseinos un tml. Mūsu uzņēmuma speciālisti vienmēr var ieteikt, kāds variants būs piemērots tieši jums: ar alumīnija slieksni vai vispār bez tā; ar vienkāršu caurspīdīgu stiklu vai tonētu, smilšstrūklas pārklātu vai pārklātu ar speciālu aizsargplēvi vai necaurspīdīgu plēvi. Plastmasas durvīm nav nepieciešama papildus krāsošana vai apdare, tās spēj ilgu laiku saglabāt savas īpatnības, nodrošinot vieglu un blīvu atvēršanu un aizvēršanu. 


Pretuzlaušanas furnitūra

Mūsdienīgi logi tiek aprīkoti ar pretuzlaušanas furnitūru. Mūsu drošība ir atkarīga no tā, cik kvalitatīva ir furnitūra.

Lasīt vairāk

Ventilācijas sistēma

Mūsdienīgi logi ir hermētiski, lai saglabātu hermētiskumu un izolētu trokšņus, bet tajā pašā laikā tiem japiegādā svaigs gaiss, caur modernu ventilācijas sistēmu.

Lasīt vairāk

Plastmasas logi

Logi – mūsu kompānijas pamatdarbība. Mēs ar logiem nodarbojamies jau ilgus gadus un zinām par tiem visu.

Lasīt vairāk

Koka logi

Koks ir ierasts materiāls un neskatoties uz vairākām izmaiņām tā apstrādē, koka logi vienmēr rada varenas mājas izskatu.

Lasīt vairāk

Antimoskītu tīkli

Antimoskītu tīkli ir neizstājams logu aksesuārs, it īpaši, siltajā gada laikā. Ziemā tos ir viegli demontēt, bet vasarā tie aizsargā no insektiem un visādiem sīkumiem.

Lasīt vairāk

Logu restes

Stacionārās restes vienmēr ir bijušas kā visuzticamākais sargs Jūsu mājoklim.

Lasīt vairāk

Termogrāfija

Mūsdienīgs aprīkojums ļauj mūsu uzņēmumam veikt termogrāfiju kvalitatīvi un atbilstoši mūsdienu prasībām.

Lasīt vairāk

Žalūzijas

Žalūzijas ir viegli izmantot, tās aizsargā no saules, liekiem skatieniem. Dažas no žalūzijām izstrādātas speciāli priekš plastmasas logiem.

Lasīt vairāk

Stikla paketes

Mūsdienīgi izgatvošanas veidi ļauj gatavot dažāda veida stikla paketes.

Lasīt vairāk