Plakanie alumīnija sliekšņi

Mūsu uzņēmums piedāvā speciālus sliekšņus balkona durvīm, kā arī durvīm – izejai uz terasi, kas nodrošina lielāku komfortu un lieliski izskatās. Tajā pašā laikā tie veicina arī enerģijas patēriņa ierobežošanu un drošības ziņā nebūt nav sliktāki par citām konstrukcijām.

 

Nodrošināt izolāciju un hermētiskumu sliekšņa zonā – tas ir sarežģīts uzdevums. Plakanie alumīnija sliekšņi tiks galā ar šo problēmu, iznīcinot aukstuma tiltu starp ārpusi un iekštelpu. Gandrīz pilnībā tiek novērsta rasas vai kondensāta veidošanās elementa apakšējā daļā vai tā iekšpusē. Ļoti elastīgo elementu esamība nodrošina sliekšņa atbilstību visaugstākajām prasībām attiecībā uz hidroizolāciju šuvju caurlaidību.

 

Sliekšņa konstrukcijā ir paredzēts papildus bloķēšanas elements. Tādejādi tiek nodrošināta atveramās vērtnes pretuzlaušanu paaugstinoša bloķēšana no četrām pusēm. Turklāt slieksnis fiksējas ar slēptiem skrūvju savienojumiem pārsegumā. Konstrukcija var atbilst pretuzlaušanas klases prasībām.

 

Lielākā daļa nelaimes gadījumu notiek ar cilvēkiem viņu pašu mājās: durvju sliekšņiem ir liela nozīme ne tikai attiecībā uz siltumizolāciju un pretuzlaušanu – tie traucē staigāšanai, bet vecākiem cilvēkiem un bērniem var kļūt par krišanas iemeslu. Plakanais slieksnis, pateicoties niecīgajam augstumam, kas ir 20 mm, ir piemērots izmantošanai mājā bez pārvietošanās ierobežojumiem un tāpēc māju padara daudz ērtāku un drošāku.

 Nenozīmīgais augstums un slēptie skrūvju savienojumi slieksni padara īpaši skaistu un viegli kopjamu. Ar stikla šķiedru stiegrotas plastmasas slieksnis un alumīnija slieksnis ir obligāta Schuco un Aluplast sistēmu sastāvdaļa.


Stikla paketes

Mūsdienīgi izgatvošanas veidi ļauj gatavot dažāda veida stikla paketes.

Lasīt vairāk

Koka logi

Koks ir ierasts materiāls un neskatoties uz vairākām izmaiņām tā apstrādē, koka logi vienmēr rada varenas mājas izskatu.

Lasīt vairāk

Plastmasas logi

Logi – mūsu kompānijas pamatdarbība. Mēs ar logiem nodarbojamies jau ilgus gadus un zinām par tiem visu.

Lasīt vairāk

Termogrāfija

Mūsdienīgs aprīkojums ļauj mūsu uzņēmumam veikt termogrāfiju kvalitatīvi un atbilstoši mūsdienu prasībām.

Lasīt vairāk

Pretuzlaušanas furnitūra

Mūsdienīgi logi tiek aprīkoti ar pretuzlaušanas furnitūru. Mūsu drošība ir atkarīga no tā, cik kvalitatīva ir furnitūra.

Lasīt vairāk

Žalūzijas

Žalūzijas ir viegli izmantot, tās aizsargā no saules, liekiem skatieniem. Dažas no žalūzijām izstrādātas speciāli priekš plastmasas logiem.

Lasīt vairāk

Ventilācijas sistēma

Mūsdienīgi logi ir hermētiski, lai saglabātu hermētiskumu un izolētu trokšņus, bet tajā pašā laikā tiem japiegādā svaigs gaiss, caur modernu ventilācijas sistēmu.

Lasīt vairāk

Antimoskītu tīkli

Antimoskītu tīkli ir neizstājams logu aksesuārs, it īpaši, siltajā gada laikā. Ziemā tos ir viegli demontēt, bet vasarā tie aizsargā no insektiem un visādiem sīkumiem.

Lasīt vairāk

Logu restes

Stacionārās restes vienmēr ir bijušas kā visuzticamākais sargs Jūsu mājoklim.

Lasīt vairāk