Krāsaini plastmasas logi

 

Krāsu iespējas logos 

 

Logi no PVC profila ar laminācijas plēves pārklājumu skaitās kā efektīvs variants, lai dekorētu savu mājokli. To zinot, mēs, saviem pasūtītājiem, piedāvājam mūsdienīgu un augstas tehnoloģijas plastmasas logus, dekorētus mūsdienīgās tradīcijās sākot ar dažādiem koka rakstiem (ozols, priede, ķirsis, egle, kļava) beidzot ar vienkrāsainiem logiem (zaļi, pelēki, zili, bēši).

PVC profilu laminācijas process notiek speciāli aprīkotā veidā, pielīmējot plēvi ar speciālās līmes sastāva palīdzību. Krāsaino logu kalpošanas laiks nav mazāks kā parastajiem, baltajiem logiem.

Plastmasas logiem piemīt ne tikai lieliska siltuma izolācija, bet arī ļauj atrisināt krāsu risinājumu interjerā. Krāsu izvēle ļauj izvēlēties vairāk kā 20 koka vai atsevišķu krāsu tekstūras, kā arī laminēt virsmu no vienas vai no abām pusēm.

 

 

Laminācijas plēve:

  • Tai ir plašs ekspluatācijā pieļaujamās temperatūras diapazons;

  • Nebojājas atmosfēras nokrišņu iedarbībā;

  • Tā neplēkšņojas;

  • Tā neietekmējas no ultravioletā starojuma;

  • Gandrīz neizbalē;

  • Nav nepieciešama kosmētiskā krāsošana;

  • Viegli mazgājas ar parastiem mazgāšanas līdzekļiem;

  • Ekoloģiski nav bīstama;

  • Plastmasas logi var būt ar dekoratīvo plevi gan no vienas, gan no abām pusēm. Atkarībā no projekta interjera dizaina, Jūs varat izvēlēties divus variantus – ar rakstu un krāsu kā kokam, vai vienkrāsainus.

 

 

Laminācijas proces:

Pirms profila laminācijas, uz tā tiek uzklāta speciāla grunts, bet pēc tam, tas tiek nosūtīts uz laminācijas uzsākšanu, kur notiek akrila plēves pielīmēšana. Pēc tam tas iziet veselu veltņu sistēmu, kur notiek plēves piespiešana profilam ar dažadu stipruma pakāpi, tam pateicoties, plēve stingri piespiežas profila virspusei.

Krāsainus plastmasas logus arvien biežāk izmanto tipveida projektos, tā izveidojot īpašu atmosfēru dzīvoklī. 

 

 

 

 

 

 

1- Eiche dunkel  2- Golden Oak 3-Eiche hell
4-Mahagoni 5-Eiche natur 6-Braun dekor
7-Anthrazitgrau 8-Silbergrau 9-Moosgrun

 


Stikla paketes

Mūsdienīgi izgatvošanas veidi ļauj gatavot dažāda veida stikla paketes.

Lasīt vairāk

Koka logi

Koks ir ierasts materiāls un neskatoties uz vairākām izmaiņām tā apstrādē, koka logi vienmēr rada varenas mājas izskatu.

Lasīt vairāk

Logu restes

Stacionārās restes vienmēr ir bijušas kā visuzticamākais sargs Jūsu mājoklim.

Lasīt vairāk

Plastmasas logi

Logi – mūsu kompānijas pamatdarbība. Mēs ar logiem nodarbojamies jau ilgus gadus un zinām par tiem visu.

Lasīt vairāk

Žalūzijas

Žalūzijas ir viegli izmantot, tās aizsargā no saules, liekiem skatieniem. Dažas no žalūzijām izstrādātas speciāli priekš plastmasas logiem.

Lasīt vairāk

Termogrāfija

Mūsdienīgs aprīkojums ļauj mūsu uzņēmumam veikt termogrāfiju kvalitatīvi un atbilstoši mūsdienu prasībām.

Lasīt vairāk

Antimoskītu tīkli

Antimoskītu tīkli ir neizstājams logu aksesuārs, it īpaši, siltajā gada laikā. Ziemā tos ir viegli demontēt, bet vasarā tie aizsargā no insektiem un visādiem sīkumiem.

Lasīt vairāk

Ventilācijas sistēma

Mūsdienīgi logi ir hermētiski, lai saglabātu hermētiskumu un izolētu trokšņus, bet tajā pašā laikā tiem japiegādā svaigs gaiss, caur modernu ventilācijas sistēmu.

Lasīt vairāk

Pretuzlaušanas furnitūra

Mūsdienīgi logi tiek aprīkoti ar pretuzlaušanas furnitūru. Mūsu drošība ir atkarīga no tā, cik kvalitatīva ir furnitūra.

Lasīt vairāk