Plastmasas logi

Siltumizolācijas prasības ēkām sākas no siltumizolācijas prasībām logiem.

Logu profilu ražo, izmantojot polivinilhlorīdu (PVC). Tas ir sintētisks materiāls, kuram piemīt daudz labu īpašību. Šis materiāls nav pakļauts degšanai, tas nereaģē ar gaisu un mitrumu, kā arī ir ekoloģiski drošs. PVC izstrādātāji sākotnēji izvirzīja mērķi izveidot materiālu, kurš varētu kalpot kā alternatīva kokam un alumīnijam. Tas lielā mērā arī izdevās – modernajiem PVC logiem ir laba siltumizolācija, tiek var kalpot gadu desmitiem un tiem nav nepieciešama sarežģīta apkalpošana.

Plastmasas logi ir ļoti pierasts un bieži izmantojams mājokļa elements, tie ir pieejami praktiski katram dzīvokļa vai mājas īpašniekam. Plastmasas vai PVC logi ir patīkami ekspluatācijā un demokrātiski cenas ziņā. Plastmasas logi apmēram divas reizes efektīvāk palīdz saglabāt siltumu nekā vecie logi. PVC profilu sistēma ļauj izveidot rakstiski visas iespējamās logu formas un izmērus. PVC profiliem piemīt ievērojama aizsardzība pret saules staru iedarbību, temperatūras pārmaiņām un citiem ārējiem faktoriem, bet iekšējā cinkotā armatūra garantē lielu izmēru logu stabilitāti. Visi logi nokomplektēti ar vācu firmasSegenia furnitūru ar „ziemas vēdināšanu”. Plastmasas logi samazina trokšņa līmeni par 30 decibeliem, sakarā ar to dzīvoklī būs nodrošināts komfortabls trokšņa līmenis, kas atbilst 40 – 45 decibeliem. 

Plastmasas loga priekšrocības, kuras no praktiskā viedokļa padara plastmasas logus daudz pievilcīgākus:

  • Stikla paketē ievietots enerģiju sargājošs stikls (selektīvais stikls E stikls), kas uzlabo skaņas un izolācijas īpatnības;
  • Labas skaņas izolācijas īpašības; 
  • Ļauj saglabāt temperatūru un mājīgumu jūsu mājā;
  • Saglabā savu sākotnējo izskatu visu kalpošanas laiku. Plastmasas logi nedzeltē, to ražošanā tiek pievienotas speciālas vielas, kuras palīdz saglabāt sākotnējo balto toni visa ekspluatācijas perioda garumā;
  • Nav nepieciešama sarežģīta kopšana;
  • Nevajag pārkrāsot, siltināt;
  • Materiālu daudzveidība un plašas izmantošanas iespējas. Ārējās un iekšējās daļas var laminēt un krāsot vairāk kā 20 toņos;
  • Plastmasa nav uzņēmīga pret degšanu. Minētā materiāla liesmas izplatīšanās indekss pielīdzināms nullei. 

Koka logi

Koks ir ierasts materiāls un neskatoties uz vairākām izmaiņām tā apstrādē, koka logi vienmēr rada varenas mājas izskatu.

Lasīt vairāk

Stikla paketes

Mūsdienīgi izgatvošanas veidi ļauj gatavot dažāda veida stikla paketes.

Lasīt vairāk

Pretuzlaušanas furnitūra

Mūsdienīgi logi tiek aprīkoti ar pretuzlaušanas furnitūru. Mūsu drošība ir atkarīga no tā, cik kvalitatīva ir furnitūra.

Lasīt vairāk

Antimoskītu tīkli

Antimoskītu tīkli ir neizstājams logu aksesuārs, it īpaši, siltajā gada laikā. Ziemā tos ir viegli demontēt, bet vasarā tie aizsargā no insektiem un visādiem sīkumiem.

Lasīt vairāk

Plastmasas logi

Logi – mūsu kompānijas pamatdarbība. Mēs ar logiem nodarbojamies jau ilgus gadus un zinām par tiem visu.

Lasīt vairāk

Termogrāfija

Mūsdienīgs aprīkojums ļauj mūsu uzņēmumam veikt termogrāfiju kvalitatīvi un atbilstoši mūsdienu prasībām.

Lasīt vairāk

Žalūzijas

Žalūzijas ir viegli izmantot, tās aizsargā no saules, liekiem skatieniem. Dažas no žalūzijām izstrādātas speciāli priekš plastmasas logiem.

Lasīt vairāk

Logu restes

Stacionārās restes vienmēr ir bijušas kā visuzticamākais sargs Jūsu mājoklim.

Lasīt vairāk

Ventilācijas sistēma

Mūsdienīgi logi ir hermētiski, lai saglabātu hermētiskumu un izolētu trokšņus, bet tajā pašā laikā tiem japiegādā svaigs gaiss, caur modernu ventilācijas sistēmu.

Lasīt vairāk