Palodzes

Nomainot logus, tāpat vēlams nomainīt arī palodzes, kā iekšējās, tā arī ārējās. Iekšējās palodzes tiek piedāvātas kā baltas, tā arī dažādās krāsās no mitrumizturīga materiāla. Ārējās palodzes metāla ar plastizola pārklājumu un parastās cinkotās palodzes.

Palodzes – tā ir neatņemama loga daļa, kuru mēs varam pārveidot par izteiksmīgu un stilīgu elementu. Šo elementu var atbilstoši noformēt, izvietojot puķes un dekorus. Palodzes var izgatavot no dažādiem materiāliem, un visbiežāk mājokļos uzstāda plastmasas, koka vai dabiskā akmens palodzes. Visvienkāršākā un naudas ziņā visdemokrātiskākā – tā ir plastmasas palodze. Plastmasas palodzei ir labas siltumizolācijas īpatnības, tā nezaudē formu, ir izturīga pret saules staru un mitruma iedarbību. Uz plastmasas palodzes parasti uzklāj zīmējumu, kas atgādina dabas materiālu, piemēram, koku vai akmeni. Savukārt šis mākslīgais variants tikai nedaudz atšķiras no dabiskā. Plastmasas palodzes var mazgāt ar dažādiem mazgāšanas līdzekļiem (tikai ne abrazīviem). Jāatzīmē, ka dabiskās struktūras imitācijai bieži tiek izmantotas ūdens izturīgas CPD vai MDF plāksnes.

Koka logiem palodzes parasti tiek izgatavotas no tā paša materiāla. Tam izmanto vērtīgas koku sugas. Koksne, kuru izmanto palodžu ražošanā, ir izžāvēta, nopulēta un apstrādāta ar mastiku, kura izgatavota no dabiskām eļļām un vaska. Tomēr, neskatoties uz rūpīgu apstrādi, koks ir un paliek kaprīzs materiāls. Tīrot koka palodzes, nedrīkst stipri spiest, tīrīt ar abrazīvas daļiņas un šķīdinātājus saturošiem līdzekļiem. 


Koka logi

Koks ir ierasts materiāls un neskatoties uz vairākām izmaiņām tā apstrādē, koka logi vienmēr rada varenas mājas izskatu.

Lasīt vairāk

Ventilācijas sistēma

Mūsdienīgi logi ir hermētiski, lai saglabātu hermētiskumu un izolētu trokšņus, bet tajā pašā laikā tiem japiegādā svaigs gaiss, caur modernu ventilācijas sistēmu.

Lasīt vairāk

Žalūzijas

Žalūzijas ir viegli izmantot, tās aizsargā no saules, liekiem skatieniem. Dažas no žalūzijām izstrādātas speciāli priekš plastmasas logiem.

Lasīt vairāk

Termogrāfija

Mūsdienīgs aprīkojums ļauj mūsu uzņēmumam veikt termogrāfiju kvalitatīvi un atbilstoši mūsdienu prasībām.

Lasīt vairāk

Pretuzlaušanas furnitūra

Mūsdienīgi logi tiek aprīkoti ar pretuzlaušanas furnitūru. Mūsu drošība ir atkarīga no tā, cik kvalitatīva ir furnitūra.

Lasīt vairāk

Plastmasas logi

Logi – mūsu kompānijas pamatdarbība. Mēs ar logiem nodarbojamies jau ilgus gadus un zinām par tiem visu.

Lasīt vairāk

Antimoskītu tīkli

Antimoskītu tīkli ir neizstājams logu aksesuārs, it īpaši, siltajā gada laikā. Ziemā tos ir viegli demontēt, bet vasarā tie aizsargā no insektiem un visādiem sīkumiem.

Lasīt vairāk

Logu restes

Stacionārās restes vienmēr ir bijušas kā visuzticamākais sargs Jūsu mājoklim.

Lasīt vairāk

Stikla paketes

Mūsdienīgi izgatvošanas veidi ļauj gatavot dažāda veida stikla paketes.

Lasīt vairāk