Mēbeles

Mēbeles pēc pasūtījuma

 

TELEFONS Pasūtījumiem 29267205

Mūsu kompānija piedāvā izgatavot mēbeles pēc pasūtījuma. Mēs īstenosim Jūsu idejas un ieceres, radot funkcionālas mēbeles, kas kļūs par noderīgu palīgu Jūsu mājās.

Mēs neizvēlamies mēbeles uz vienu dienu un pat ne uz vienu gadu. Tāpēc, mēbēļu izvēle drīzāk ir radošs process, kurā ir svarīga ne tikai tehniskā daļa, bet arī estētiskā un vizuālā daļa. Eiropas stila, tīras līnijas, spēcīgi silueti un funkcionalitāti - tie ir mūsu projektu pamatprincipi. Uzticama furnitūra, kura kalpos Jums ilgus gadus, kā arī neatkārtojams stils un individualitāte, kas raksturīga tikai Jums. Projekta izvēle un izstrāde ir ļoti atbildīgs process, kurš apvieno Jūsu stilu, prasības pret mūsdienīgām mēbelēm un funkcionālu pielietošanu Jūsu mājoklī.

Mēbeles, kuras ražotas pēc pasūtījuma, ļauj precīzi un efektīvi izmantot brīvo vietu mājā. Pareizs tehniskais projekts turpmāk padarīs mēbeļu izmantošanu ērtu un vieglu, bet jaunās mēbeles precīzi tiks iekļauta Jūsu stilā un radīs mājīgumu Jūsu mājās.

 


Pretuzlaušanas furnitūra

Mūsdienīgi logi tiek aprīkoti ar pretuzlaušanas furnitūru. Mūsu drošība ir atkarīga no tā, cik kvalitatīva ir furnitūra.

Lasīt vairāk

Termogrāfija

Mūsdienīgs aprīkojums ļauj mūsu uzņēmumam veikt termogrāfiju kvalitatīvi un atbilstoši mūsdienu prasībām.

Lasīt vairāk

Stikla paketes

Mūsdienīgi izgatvošanas veidi ļauj gatavot dažāda veida stikla paketes.

Lasīt vairāk

Antimoskītu tīkli

Antimoskītu tīkli ir neizstājams logu aksesuārs, it īpaši, siltajā gada laikā. Ziemā tos ir viegli demontēt, bet vasarā tie aizsargā no insektiem un visādiem sīkumiem.

Lasīt vairāk

Logu restes

Stacionārās restes vienmēr ir bijušas kā visuzticamākais sargs Jūsu mājoklim.

Lasīt vairāk

Plastmasas logi

Logi – mūsu kompānijas pamatdarbība. Mēs ar logiem nodarbojamies jau ilgus gadus un zinām par tiem visu.

Lasīt vairāk

Koka logi

Koks ir ierasts materiāls un neskatoties uz vairākām izmaiņām tā apstrādē, koka logi vienmēr rada varenas mājas izskatu.

Lasīt vairāk

Žalūzijas

Žalūzijas ir viegli izmantot, tās aizsargā no saules, liekiem skatieniem. Dažas no žalūzijām izstrādātas speciāli priekš plastmasas logiem.

Lasīt vairāk

Ventilācijas sistēma

Mūsdienīgi logi ir hermētiski, lai saglabātu hermētiskumu un izolētu trokšņus, bet tajā pašā laikā tiem japiegādā svaigs gaiss, caur modernu ventilācijas sistēmu.

Lasīt vairāk