Logu restes

Kā izvēlēties un uzstādīt logu restes.

Kā pats uzticamākais un aizsargājošākais līdzeklis, skaitās stacionārās logu restes.
Pēc tam, kad esat izlēmuši par stiprinājumu tipu, nepieciešams izlemts, no kāda profila tiks izgatavotas restes:
-no stieņa (iegarens, metālisks pusfabrikāts ar apaļiem, seškantainiem, taisnstūrainiem, retāk trapeces veida, ovāliem vai dažādu segmentu),
-kvadrāta (metāliskais pusfabrikāts kvadrātainos posmos),
-joslas (metāliskais pusfabrikāts taisnstūra šķērsgriezumā)
-vai kombinētie profili.

Par joslām un kvadrātiem

Restes no stieņa un kvadrāta ir izturīgākas nekā no joslām, tapec, ka to izgatavošanā tiek izmantots tērauda profils, diametrā no 12 līdz 20 mm un iedaļas 12x12, 14x14, 16x16 (priekš kvadrāta).
Kad izlemjat par profilu, tālāk vajadetu izvēlēties modeli. Šeit viss ir atkarīgs no pasūtītāja gaumes un finansiālajām iespējām. Viss estētiskāk izskatās restes no kvadrāta vai stieņiem. Bet no joslām izdodas iegūt mākslinieciskākus eksemplarus, kaut gan, arī šeit daudz kas atkarīgs no meistara un pasūtītāja fantāzijas. Galvenais atcerēties to, ka restes no joslām ir loti grūti veidot simetriskas, ja zīmējumam ir atkārtojošie elementi. Tāpēc, ja Jūs cienāt precizitāti, tad iesakām pasūtīt kombinētas restes, piemēram, no joslām vai stieņiem. Tādā gadījuma meistaram būs iespējas piedzīt zīmējumu pēc dotajiem izmēriem.

Par montāžu un krāsojumu.

Pievērsiet uzmanību, ka neskatoties uz to, ka lielākā dala logu restes pieder pie metināto restu kategorijas, vēl ir arī kaltās restes. To zīmējumu elementi tiek izgatavoti ar karsto vai auksto kalšanas metodi, bet pie salikšanas, tās tā pat tiek metinātas.
Pamatmateriāls – kvadrāts vai stienis. Līdzīgi izgatavojumi – priekš pasūtītāja, kuram ir pietiekami daudz brīvo līdzekļu un mākslinieciskā gaume. Šo režģu modelis dažkārt atgādina smalkas mežģīnes.
Krāsojošā materiāla spektrs restēm ir loti plašs – antikvārā bronzas, antikvārais sudrabs, zelts, caurspīdīgs, zaļa vai melna laka utt. Pirms krāsošanas ir svarīgi veikt metāla gruntēšanu – lai izvairītos no korozijas.
Montāža var tikt veikta divos veidos: stiprināta loga ārējā ailē (uzreiz aiz loga profila) vai tās tiek stiprinātas ārpus loga ailes.


Antimoskītu tīkli

Antimoskītu tīkli ir neizstājams logu aksesuārs, it īpaši, siltajā gada laikā. Ziemā tos ir viegli demontēt, bet vasarā tie aizsargā no insektiem un visādiem sīkumiem.

Lasīt vairāk

Pretuzlaušanas furnitūra

Mūsdienīgi logi tiek aprīkoti ar pretuzlaušanas furnitūru. Mūsu drošība ir atkarīga no tā, cik kvalitatīva ir furnitūra.

Lasīt vairāk

Logu restes

Stacionārās restes vienmēr ir bijušas kā visuzticamākais sargs Jūsu mājoklim.

Lasīt vairāk

Termogrāfija

Mūsdienīgs aprīkojums ļauj mūsu uzņēmumam veikt termogrāfiju kvalitatīvi un atbilstoši mūsdienu prasībām.

Lasīt vairāk

Žalūzijas

Žalūzijas ir viegli izmantot, tās aizsargā no saules, liekiem skatieniem. Dažas no žalūzijām izstrādātas speciāli priekš plastmasas logiem.

Lasīt vairāk

Ventilācijas sistēma

Mūsdienīgi logi ir hermētiski, lai saglabātu hermētiskumu un izolētu trokšņus, bet tajā pašā laikā tiem japiegādā svaigs gaiss, caur modernu ventilācijas sistēmu.

Lasīt vairāk

Plastmasas logi

Logi – mūsu kompānijas pamatdarbība. Mēs ar logiem nodarbojamies jau ilgus gadus un zinām par tiem visu.

Lasīt vairāk

Koka logi

Koks ir ierasts materiāls un neskatoties uz vairākām izmaiņām tā apstrādē, koka logi vienmēr rada varenas mājas izskatu.

Lasīt vairāk

Stikla paketes

Mūsdienīgi izgatvošanas veidi ļauj gatavot dažāda veida stikla paketes.

Lasīt vairāk