Antimoskītu tīkli

Moskītu tīklu parocīgums

Moskītu tīkls – neatņemama modernā loga sastāvdaļa. Apbrīnojami pareizi izvēlēta materiāla krāsa un dobuma izmērs padara tīklu kukaiņiem necaurlaidīgu un tai pašā laikā praktiski neredzamu logā kā no ārienes, tā arī no iekšienes. Vēl jo vairāk – šī „nemaināmība” saglabājas pie jebkura apgaismojuma – saules vai mākslīgā. Moskītu tīkls lieliski risina galveno uzdevumu: nelaist neko lieku dzīvoklī, sākot tieši no kukaiņiem (to dēļ arī tas tika izgudrots) un beidzot ar papeļu pūkām un gružiem no stāviem, kas atrodas augstāk. Moskītu (precīzāk – pretmoskītu ) tīkls var būs izgatavots kā rāmja izpildījumā (standarta logu vērtnēm un vēdlodziņiem), tā arī atverams – lieliem nestandarta logiem un balkona durvīm.

Moskītu tīkluspavisam nav obligāti pasūtīt reizē ar logiem. Tos var izgatavot un uzstādīt vēlāk. Mēs uzstādīsim tīklus uz jebkādiem logiem, ko ražojuši jebkādi ražotāji (pat parastajiem, koka, tradicionālajiem). Rāmja un tīklu stūru bāzes krāsas - balta un brūna.

Moskītu tīkls rāmī ir viegla konstrukcija no alumīnija profila, kas aprīkotas ar rokturiem, kas apvilkti ar šūnainu plastmasas segumu.

Balkona durvīm vai lielām vitrāžām tiek piedāvāta atveramu moskītu tīklu sistēma.

Tādi tīkli tiek salikti no pastiprināta alumīnija profila (platums 50 mm), komplektēti ar viru (vērpstieņa) aizvērējiem un magnēta sprostiem – fiksatoriem. Atverams moskīta tīkls ir viegla konstrukcija no pastiprināta alumīnija profila, kas aprīkota ar virām ar atsperu aizvērējiem, rokturi un magnēta sprostu. Karkass apvilkts ar to pašu šūnaino plastmasas materiālu. Tīkla materiāla šūnu lielums speciāli piemeklēts tādā veidā, lai – no vienas puses – pilnībā nodrošinātu, ka kukaiņu (papeļu pūku, gružu) iekļūšana no āra telpās nav iespējama, un – no otras puses – padarīt uzstādīto tīklu mazpamanāmu kā no iekšienes, tā arī no ārienes. Kārbas, vadīklas un rāmju krāsa – balta vai brūna. Protams, iespējams nokrāsot profilu jebkurā no RAL kataloga krāsām pēc pasūtītāja vēlēšanās. Paša moskītu tīkla materiāla krāsa – pelēka.

Moskītu tīklus var visai veiksmīgi izmantot mājas dzīvnieku drošības nodrošināšanai. Tā kā tie ir pietiekami izturīgi, moskītu tīkli rāmī ir drošs šķērslis kaķu un papagaiļu ceļā, kad tie cenšas nokļūt pavasarīgajā brīvībā.  

 

 


Žalūzijas

Žalūzijas ir viegli izmantot, tās aizsargā no saules, liekiem skatieniem. Dažas no žalūzijām izstrādātas speciāli priekš plastmasas logiem.

Lasīt vairāk

Pretuzlaušanas furnitūra

Mūsdienīgi logi tiek aprīkoti ar pretuzlaušanas furnitūru. Mūsu drošība ir atkarīga no tā, cik kvalitatīva ir furnitūra.

Lasīt vairāk

Logu restes

Stacionārās restes vienmēr ir bijušas kā visuzticamākais sargs Jūsu mājoklim.

Lasīt vairāk

Antimoskītu tīkli

Antimoskītu tīkli ir neizstājams logu aksesuārs, it īpaši, siltajā gada laikā. Ziemā tos ir viegli demontēt, bet vasarā tie aizsargā no insektiem un visādiem sīkumiem.

Lasīt vairāk

Termogrāfija

Mūsdienīgs aprīkojums ļauj mūsu uzņēmumam veikt termogrāfiju kvalitatīvi un atbilstoši mūsdienu prasībām.

Lasīt vairāk

Plastmasas logi

Logi – mūsu kompānijas pamatdarbība. Mēs ar logiem nodarbojamies jau ilgus gadus un zinām par tiem visu.

Lasīt vairāk

Stikla paketes

Mūsdienīgi izgatvošanas veidi ļauj gatavot dažāda veida stikla paketes.

Lasīt vairāk

Koka logi

Koks ir ierasts materiāls un neskatoties uz vairākām izmaiņām tā apstrādē, koka logi vienmēr rada varenas mājas izskatu.

Lasīt vairāk

Ventilācijas sistēma

Mūsdienīgi logi ir hermētiski, lai saglabātu hermētiskumu un izolētu trokšņus, bet tajā pašā laikā tiem japiegādā svaigs gaiss, caur modernu ventilācijas sistēmu.

Lasīt vairāk