Alumīnija konstrukcijas

Alumīnija konstrukcijas tiek izmantotas logu, balkonu, vitrīnu, durvju, fasādes, ziemas dārzu un daudz kā cita ražošanā. Pēdējā laikā tamlīdzīgas konstrukcijas ir kļuvušas ļoti pieprasītas. Tas ir izskaidrojams ar to praktiskumu, vieglumu un reprezentablo izskatu.

Alumīnija konstrukciju, alumīnija durvju, alumīnija logu, alumīnija fasādes priekšrocības: vieglums un tajā pašā laikā augsta izturība, virsmas gludums un līdzenums, precīza izstrādājuma ģeometriskā formā, izturība pret atklātām liesmām, augstas siltuma izolācijas un skaņas izolācijas īpašības, lieliskas apstrādes iespējas.

Alumīnija fasādes ļauj atrisināt sarežģītus dizaina un arhitektūras risinājumus. Alumīnija fasādes kopā ar alumīnija konstrukcijām ēkai nodrošina modernu izskatu. Alumīnija fasādes stiprinājumu elementi un aksesuāri ir izgatavoti no korozijas aizsargāta materiāla. Alumīnija fasādes priekšējo pusi var nokrāsot jebkādā RAL skalā esošajā krāsā atkarībā no klienta vēlmēm.

 


Žalūzijas

Žalūzijas ir viegli izmantot, tās aizsargā no saules, liekiem skatieniem. Dažas no žalūzijām izstrādātas speciāli priekš plastmasas logiem.

Lasīt vairāk

Plastmasas logi

Logi – mūsu kompānijas pamatdarbība. Mēs ar logiem nodarbojamies jau ilgus gadus un zinām par tiem visu.

Lasīt vairāk

Logu restes

Stacionārās restes vienmēr ir bijušas kā visuzticamākais sargs Jūsu mājoklim.

Lasīt vairāk

Stikla paketes

Mūsdienīgi izgatvošanas veidi ļauj gatavot dažāda veida stikla paketes.

Lasīt vairāk

Antimoskītu tīkli

Antimoskītu tīkli ir neizstājams logu aksesuārs, it īpaši, siltajā gada laikā. Ziemā tos ir viegli demontēt, bet vasarā tie aizsargā no insektiem un visādiem sīkumiem.

Lasīt vairāk

Ventilācijas sistēma

Mūsdienīgi logi ir hermētiski, lai saglabātu hermētiskumu un izolētu trokšņus, bet tajā pašā laikā tiem japiegādā svaigs gaiss, caur modernu ventilācijas sistēmu.

Lasīt vairāk

Pretuzlaušanas furnitūra

Mūsdienīgi logi tiek aprīkoti ar pretuzlaušanas furnitūru. Mūsu drošība ir atkarīga no tā, cik kvalitatīva ir furnitūra.

Lasīt vairāk

Koka logi

Koks ir ierasts materiāls un neskatoties uz vairākām izmaiņām tā apstrādē, koka logi vienmēr rada varenas mājas izskatu.

Lasīt vairāk

Termogrāfija

Mūsdienīgs aprīkojums ļauj mūsu uzņēmumam veikt termogrāfiju kvalitatīvi un atbilstoši mūsdienu prasībām.

Lasīt vairāk