Vertikālās žalūzijas

 

 Vertikālās žalūzijas ideālā veidā apvieno sevī divas galvenās funkcijas: kā horizontālās aizsargā telpu no saules, tā kā loga aizkari – ir interjera elements.

Laidenu gaismas plūsmas regulēšanu vertikālajās žalūzijās veic, pagriežot vertikālās joslas ap savu asi. Atvērt vertikālās žalūzijas ir daudz ērtāk: saliektās joslas var pārbīdīt vai nu no vienas malas uz otru, vai nu uz malām no centra. Mehānismā esošie rullīši būtiski atvieglo žalūziju vadīšanu. Par žalūziju izmanto plastmasu un audumu. Plastmasa atbilst visaugstākajām sterilitātes prasībām, tās ir noturīgas pret putekļiem un drošas ekspluatācijā.

Tādas vertikālās žalūzijas ideāli piemērotas telpām, kurām izvirzītas augstas sanitārās prasības. Tomēr vislielāko izplatīšanos ieguvušas auduma žalūzijas. Tāds materiāls piedāvāts visplašākajā asortimentā: no vieglām mežģīnēm līdz smagiem un sauli necaurlaidīgiem audekliem.

Izvēloties auduma veidu vertikālajām žalūzijām, jāpievērš uzmanība tā blīvumam. Jo tas lielāks, jo ilgāk audums saglabās sākotnējo izskatu. Pateicoties savai ilgmūžībai, funkcionalitātei un mehānismu drošumam, žalūzijas sen iekarojušas stabilas pozīcijas dienesta telpu noformēšanā.

Tradicionāls risinājums – puscaurspīdīgas vertikālās auduma žalūzijas, kuras piepilda telpu ar izkliedētu gaismu. Spilgta saule neatrauj darbiniekus no darba, klusinātas un nespilgtas krāsu kombinācijas un ieturēts reljefa zīmējums veido lietišķu noskaņojumu. Vēl viens ne mazāk svarīgs aspekts – attiecība cena/kvalitāte. Un arī šeit pastāv ļoti daudz iespējamo variantu. Sākot no lielu ražošanas telpu noformēšanas ar lētām žalūzijām, kad uzsvars tiek likts uz materiāla ilgmūžību un dizaina vienkāršumu, līdz individuālai pieejai dizainā. 


Logu restes

Stacionārās restes vienmēr ir bijušas kā visuzticamākais sargs Jūsu mājoklim.

Lasīt vairāk

Plastmasas logi

Logi – mūsu kompānijas pamatdarbība. Mēs ar logiem nodarbojamies jau ilgus gadus un zinām par tiem visu.

Lasīt vairāk

Pretuzlaušanas furnitūra

Mūsdienīgi logi tiek aprīkoti ar pretuzlaušanas furnitūru. Mūsu drošība ir atkarīga no tā, cik kvalitatīva ir furnitūra.

Lasīt vairāk

Stikla paketes

Mūsdienīgi izgatvošanas veidi ļauj gatavot dažāda veida stikla paketes.

Lasīt vairāk

Žalūzijas

Žalūzijas ir viegli izmantot, tās aizsargā no saules, liekiem skatieniem. Dažas no žalūzijām izstrādātas speciāli priekš plastmasas logiem.

Lasīt vairāk

Koka logi

Koks ir ierasts materiāls un neskatoties uz vairākām izmaiņām tā apstrādē, koka logi vienmēr rada varenas mājas izskatu.

Lasīt vairāk

Ventilācijas sistēma

Mūsdienīgi logi ir hermētiski, lai saglabātu hermētiskumu un izolētu trokšņus, bet tajā pašā laikā tiem japiegādā svaigs gaiss, caur modernu ventilācijas sistēmu.

Lasīt vairāk

Antimoskītu tīkli

Antimoskītu tīkli ir neizstājams logu aksesuārs, it īpaši, siltajā gada laikā. Ziemā tos ir viegli demontēt, bet vasarā tie aizsargā no insektiem un visādiem sīkumiem.

Lasīt vairāk

Termogrāfija

Mūsdienīgs aprīkojums ļauj mūsu uzņēmumam veikt termogrāfiju kvalitatīvi un atbilstoši mūsdienu prasībām.

Lasīt vairāk