Rullo žalūzijas

 

 Ruļļu žalūzijas tiek izmantotas tur, kur tradicionālās žalūzijas neatbilst stila risinājumam. Tās ir kompaktas, praktiskas un ļoti ērtas. Krāsu un audumu faktūru daudzveidība ļauj tām būt par lielisku jebkura gan dzīvojamo telpu, gan biroju interjera rotājumu. Tās ideāli piemērotas tam, kurš vēlas aizsargāt savu telpu no tiešajiem saules stariem, bet nevēlas savā logā redzēt striktās taisnās līnijas.

Ruļļu žalūziju pamatā ir viengabala audums, kurš uztīts uz caurules (vārpstas). Vadīšanas mehānisms ar ķēdīti atrullē audumu un sarullē. Tādas žalūzijas ir kompaktas, praktiskas un ļoti daudzveidīgas. Par materiālu tiek izmantots audums, kurš tiek apstrādāts ar putekļu atgrūšanas un antistatisku sastāvu, kas būtiski atvieglo to kopšanu. Mainot atritinātā auduma garumu, var kontrolēt telpas apgaismojuma līmeni.

Tāpat tiek izmantots audums ar bērnu zīmējumiem. Tas var būt puscaurspīdīgs, biezs un, kas īpaši svarīgi ir tiem, kam ir mazi bērni, gaismu necaurlaidīgs (black-out). Ar tādu žalūziju palīdzību var pilnībā aptumšot istabu, kas ļaus mazulim ātrāk aizmigt.

Ruļļu žalūziju konstrukcija ļauj tās stiprināt pie sienas, ailā, pie griestiem un pat pie mansarda loga. To ražošanā tiek ņemtas vērā pēdējās zinātniskās izstrādes tekstila jomā. Ne pavisam žalūzijas un ne pavisam aizkari, bet pavisam jauna, moderna un funkcionāla dekora sastāvdaļa cilvēkiem, kas mīl savu interjeru. Tās izveidotas no gara, līdzena audekla no blīva auduma. Raksturīga īpatnība – ar šņores palīdzību aizkars tiek satīts rullī. Neburzās, neizbalo saulē, aizsargātas no putekļiem. Tās var izdevīgi papildināt Jūsu iemīļotos aizkarus vai vispār aizstāt tos. Vienkrāsainas vai daudzkrāsainas, ar zīmējumu vai bez ...

Mēs ražojam žalūzijas ar manuālo ķēdītes mehānismu.

Ruļļu žalūzijas pieskaitāmas pie visjaunākajām izstrādēm un atbilst pēdējām tendencēm interjeru noformēšanas modē. Tās ir speciālas konstrukcijas, kas sastāv no viengabala auduma, tās aizsedz visu gaismas ailu. Pateicoties daudzveidīgo materiālu izmantošanai, var panākt jebkādu telpas apgaismojumu.

Telpas papildus aptumšošanai (aktu zāle, mājas kinoteātris) tiek izmantoti speciāli audumi („Black-out” – 100% gaismas necaurlaidīgi). Minētais auduma veids pilnībā aptumšo telpu no dienas gaismas. Tiek izmantotas tādās telpās kā kino un koncertzāles, mājas kinoteātri un tml. (t.i., telpās, kur nepieciešams izveidot pilnīgu aptumšojumu). Ieteicams uzstādīt telpas iekšienē. Audumi, kuri tiek izmantoti sistēmā „Black-out”, ne tikai aiztur spilgto gaismu, bet arī saules svelmi.

Priekšrocības:

  • vienkārša tīrīšana (ar sūkli aukstā ūdenī);
  • ilgs kalpošanas termiņš, pateicoties augstai krāsu noturībai, materiāla mehāniskajai izturībai un nav vērojam deformācija.

Pateicoties speciālajai impregnēšanai, šie audumi neizbalo un neļauj izbalot istabas interjera priekšmetiem.

Ruļļu žalūziju audumu bagātīgajā klāstā jūs atradīsiet optimālu variantu jebkurai telpai no biroja līdz bērnu istabai. 


Stikla paketes

Mūsdienīgi izgatvošanas veidi ļauj gatavot dažāda veida stikla paketes.

Lasīt vairāk

Ventilācijas sistēma

Mūsdienīgi logi ir hermētiski, lai saglabātu hermētiskumu un izolētu trokšņus, bet tajā pašā laikā tiem japiegādā svaigs gaiss, caur modernu ventilācijas sistēmu.

Lasīt vairāk

Logu restes

Stacionārās restes vienmēr ir bijušas kā visuzticamākais sargs Jūsu mājoklim.

Lasīt vairāk

Antimoskītu tīkli

Antimoskītu tīkli ir neizstājams logu aksesuārs, it īpaši, siltajā gada laikā. Ziemā tos ir viegli demontēt, bet vasarā tie aizsargā no insektiem un visādiem sīkumiem.

Lasīt vairāk

Koka logi

Koks ir ierasts materiāls un neskatoties uz vairākām izmaiņām tā apstrādē, koka logi vienmēr rada varenas mājas izskatu.

Lasīt vairāk

Termogrāfija

Mūsdienīgs aprīkojums ļauj mūsu uzņēmumam veikt termogrāfiju kvalitatīvi un atbilstoši mūsdienu prasībām.

Lasīt vairāk

Žalūzijas

Žalūzijas ir viegli izmantot, tās aizsargā no saules, liekiem skatieniem. Dažas no žalūzijām izstrādātas speciāli priekš plastmasas logiem.

Lasīt vairāk

Pretuzlaušanas furnitūra

Mūsdienīgi logi tiek aprīkoti ar pretuzlaušanas furnitūru. Mūsu drošība ir atkarīga no tā, cik kvalitatīva ir furnitūra.

Lasīt vairāk

Plastmasas logi

Logi – mūsu kompānijas pamatdarbība. Mēs ar logiem nodarbojamies jau ilgus gadus un zinām par tiem visu.

Lasīt vairāk