Horizontālās žalūzijas

 

 Horizontālās žalūzijas patiesībā var uzskatīt par klasiskām. Horizontālās žalūzijas uzskatāmas vispirms par funkcionālu loga elementu, tā kā žalūzijas nodrošina lielisku aizsardzību no gaismas un svešām acīm. Horizontālo žalūziju plašā krāsu gamma ļauj tās izmantot kā lietišķajos, tā arī mājas interjeros.

Horizontālās žalūzijas – visefektīvākā aizsardzība no saules un svešām acīm. Izmantojot tās, tiek sasniegts psiholoģiskais vēsuma efekts telpā.

Horizontālajām žalūzijām piemīt lielas iespējas savienojumā ar dažādiem auduma aizkariem, tilla aizkariem un to kombinācijām (īpaši šīs priekšrocības piemīt žalūzijām, kuras tiek stiprinātas pie vērtnes).

Priekšrocības:

  • rīkošanās vienkāršība un vieglums (ļoti vienkārša vadība, viegli tīrāmas ar mitru ziepju šķīdumā samērcētu lupatu un tīrāmas ar putekļu sūcēju);
  • žalūzijām ir ilgs kalpošanas termiņš;
  • elementāra stiprinājumu ierīce (iespēja ātri noņemt vai uzlikt vietā).

Pēc stiprinājumu variantiem iedala:

  • parastās horizontālās žalūzijas;
  • mansardu žalūzijas.

 

Pēc lokšņu tipa iedala:

  • alumīnija žalūzijas;
  • koka žalūzijas.

 

Horizontālajām žalūzijām

Horizontālo alumīnija žalūziju ražošanai mēs piedāvājam Holis tipa (Izraēla) komplektējošās sastāvdaļas. Holis komplektācija atšķiras ar augstu kvalitāti un jaunākajām tehnoloģijām.

Horizontālo žalūziju piedāvātās komplektācijas asortimentā ir vairāk kā 50 veidi alumīnija veidu 25 mm platumā. Krāsu gammā iekļauta balta, balta perforēta, krāsainas, krāsainas ar zīmējumu, kā arī sezonas jaunums – alumīnija lenta ar zīmējumu, kas imitē dažādas koku sugas. Tāpat ir karnīzes, kāpnītes un virvītes lentas tonī.

Horizontālās alumīnija žalūzijas

Par visvienkāršākajām un vislētākajām uzskatāmas horizontālās alumīnija žalūzijas ar standarta loksni 25 mm. Tās savukārt iedala vairākos veidos: krāsainas gludas, krāsainas perforētas (mazas spraudziņas loksnēs veido savdabīgu gaismas efektu) un samta (plāna, speciāli uz loksnes uzklāts slānis padara to pēc faktūras līdzīgu samtam vai velvetam, krāsa gaismā laistās). Alumīniju nav ieteicams uzstādīt caurstaigājamās vietās (biroja logs vai durvis). Mīkstais metāls neiztur biežos kontaktus un viegli deformējas, zaudējot formu. Toties alumīnija žalūzijas viegli uzturēt tīras: uzkrājušos putekļus vai jebkādus citus netīrumus viegli var notīrīt ar mitru lupatu.

Horizontālās koka žalūzijas

Koka žalūzijas

Materiāls izpildīts no importa koksnes, kurai veikta speciāla apstrāde un kura atbilst visiem nepieciešamajiem standartiem. Īpašu kolorītu piedod kāpņu dažādās krāsas (platjoslas, kas savieno loksnes).

Šis žalūziju tips uzskatāms par elitāru un tiek izgatavots no dabiskām nekrāsotām koku sugām, bambusa, vai no štancētām koka šķiedrām. Žalūzijas no dabiska koka palīdz radīt mājās komforta, mājīguma un siltuma atmosfēru. Koka žalūzijas lieliski iekļaujas jebkurā interjera risinājumā, tās var būt kā patstāvīgs loga noformējums vai kā tā daļa, ko papildina ar portjerām vai vieglu tillu atkarībā no saimnieku stila un gaumes. Dabīgā koka žalūzijas lieliski izskatās kabinetos, viesistabās, kā arī tiek izmantotas biljarda istabu, studiju un tml. telpu noformēšanā.

Ar savām galvenajām interjera īpatnībām – vieglumu un neitralitāti – horizontālās žalūzijas sniedz lielisku iespēju logu dekorēšanā izmantot jebkādu faktūru un krāsu audumus, vizuāli nenoslogojot logu un nodrošinot pilnu aizsardzību pret sauli un gaismu. Liela alumīnija žalūziju krāsu gamma ļaus jums veiksmīgi piemeklēt krāsu jebkuram interjeram. Koka žalūzijas padarīs modernos interjerus daudz siltākus un mājīgākus, piešķirot tiem īpašu stilu.

Horizontālās žalūzijas (alumīnija un koka) – labākais drošības un funkcionalitātes savienojums. Alumīnija žalūzijas ir drošas, vieglas kopšanā, nedeformējas augstu temperatūru ietekmē, neuzsūc netīrumus un neuzkrāj statisko elektrību. 


Antimoskītu tīkli

Antimoskītu tīkli ir neizstājams logu aksesuārs, it īpaši, siltajā gada laikā. Ziemā tos ir viegli demontēt, bet vasarā tie aizsargā no insektiem un visādiem sīkumiem.

Lasīt vairāk

Koka logi

Koks ir ierasts materiāls un neskatoties uz vairākām izmaiņām tā apstrādē, koka logi vienmēr rada varenas mājas izskatu.

Lasīt vairāk

Plastmasas logi

Logi – mūsu kompānijas pamatdarbība. Mēs ar logiem nodarbojamies jau ilgus gadus un zinām par tiem visu.

Lasīt vairāk

Termogrāfija

Mūsdienīgs aprīkojums ļauj mūsu uzņēmumam veikt termogrāfiju kvalitatīvi un atbilstoši mūsdienu prasībām.

Lasīt vairāk

Stikla paketes

Mūsdienīgi izgatvošanas veidi ļauj gatavot dažāda veida stikla paketes.

Lasīt vairāk

Logu restes

Stacionārās restes vienmēr ir bijušas kā visuzticamākais sargs Jūsu mājoklim.

Lasīt vairāk

Žalūzijas

Žalūzijas ir viegli izmantot, tās aizsargā no saules, liekiem skatieniem. Dažas no žalūzijām izstrādātas speciāli priekš plastmasas logiem.

Lasīt vairāk

Pretuzlaušanas furnitūra

Mūsdienīgi logi tiek aprīkoti ar pretuzlaušanas furnitūru. Mūsu drošība ir atkarīga no tā, cik kvalitatīva ir furnitūra.

Lasīt vairāk

Ventilācijas sistēma

Mūsdienīgi logi ir hermētiski, lai saglabātu hermētiskumu un izolētu trokšņus, bet tajā pašā laikā tiem japiegādā svaigs gaiss, caur modernu ventilācijas sistēmu.

Lasīt vairāk