Žalūziju kopšana

 

 Žalūziju kopšanas veidi

Lai pagarinātu jebkuras lietas dzīvi, nepieciešams pareizi to kopt. Lielā mērā tas attiecas uz jebkuriem izstrādājumiem no auduma.

Vairums žalūziju tiek ražotas ar speciālu aizsardzību pret netīrumiem. Līdzīgus materiālus pietiekami tīrīt 2 – 3 reizes gadā ar putekļu sūcēju un vienu reizi 2 gados apstrādāt ar organiskajiem šķīdinātājiem, kas paredzēti sausajai tīrīšanai. Traipi no žalūzijām jānotīra ar salvetes palīdzību, atkarībā no netīruma veida, jānomazgā ar ūdeni, veļas mazgājamā pulvera šķīdumu vai ogļūdeņraža balinātāju. 


Antimoskītu tīkli

Antimoskītu tīkli ir neizstājams logu aksesuārs, it īpaši, siltajā gada laikā. Ziemā tos ir viegli demontēt, bet vasarā tie aizsargā no insektiem un visādiem sīkumiem.

Lasīt vairāk

Koka logi

Koks ir ierasts materiāls un neskatoties uz vairākām izmaiņām tā apstrādē, koka logi vienmēr rada varenas mājas izskatu.

Lasīt vairāk

Žalūzijas

Žalūzijas ir viegli izmantot, tās aizsargā no saules, liekiem skatieniem. Dažas no žalūzijām izstrādātas speciāli priekš plastmasas logiem.

Lasīt vairāk

Plastmasas logi

Logi – mūsu kompānijas pamatdarbība. Mēs ar logiem nodarbojamies jau ilgus gadus un zinām par tiem visu.

Lasīt vairāk

Ventilācijas sistēma

Mūsdienīgi logi ir hermētiski, lai saglabātu hermētiskumu un izolētu trokšņus, bet tajā pašā laikā tiem japiegādā svaigs gaiss, caur modernu ventilācijas sistēmu.

Lasīt vairāk

Termogrāfija

Mūsdienīgs aprīkojums ļauj mūsu uzņēmumam veikt termogrāfiju kvalitatīvi un atbilstoši mūsdienu prasībām.

Lasīt vairāk

Pretuzlaušanas furnitūra

Mūsdienīgi logi tiek aprīkoti ar pretuzlaušanas furnitūru. Mūsu drošība ir atkarīga no tā, cik kvalitatīva ir furnitūra.

Lasīt vairāk

Stikla paketes

Mūsdienīgi izgatvošanas veidi ļauj gatavot dažāda veida stikla paketes.

Lasīt vairāk

Logu restes

Stacionārās restes vienmēr ir bijušas kā visuzticamākais sargs Jūsu mājoklim.

Lasīt vairāk