Žalūzijas

Žalūziju cenas un audumu paraugus vari
apskatīt šeit ---> Cenas

 Rullo žalūzijas tiek izmantotas tur, kur tradicionālās žalūzijas neatbilst stila risinājumam. Tās ir kompaktas, praktiskas un ļoti ērtas. Krāsu un audumu faktūru daudzveidība ļauj tām būt par lielisku jebkura gan dzīvojamo telpu, gan biroju interjera rotājumu. Tās ideāli piemērotas tam, kurš vēlas aizsargāt savu telpu no tiešajiem saules stariem, bet nevēlas savā logā redzēt striktās taisnās līnijas.

 

Vertikālās žalūzijas ideālā veidā apvieno sevī divas galvenās funkcijas: kā horizontālās aizsargā telpu no saules, tā kā loga aizkari – ir interjera elements.

Laidenu gaismas plūsmas regulēšanu vertikālajās žalūzijās veic, pagriežot vertikālās joslas ap savu asi. Atvērt vertikālās žalūzijas ir daudz ērtāk: saliektās joslas var pārbīdīt vai nu no vienas malas uz otru, vai nu uz malām no centra. Mehānismā esošie rullīši būtiski atvieglo žalūziju vadīšanu. Par žalūziju izmanto plastmasu un audumu. Plastmasa atbilst visaugstākajām sterilitātes prasībām, tās ir noturīgas pret putekļiem un drošas ekspluatācijā.

 

 

Horizontālās žalūzijas patiesībā var uzskatīt par klasiskām. Horizontālās žalūzijas uzskatāmas vispirms par funkcionālu loga elementu, tā kā žalūzijas nodrošina lielisku aizsardzību no gaismas un svešām acīm. Horizontālo žalūziju plašā krāsu gamma ļauj tās izmantot kā lietišķajos, tā arī mājas interjeros.

Horizontālās žalūzijas – visefektīvākā aizsardzība no saules un svešām acīm. Izmantojot tās, tiek sasniegts psiholoģiskais vēsuma efekts telpā.


Ventilācijas sistēma

Mūsdienīgi logi ir hermētiski, lai saglabātu hermētiskumu un izolētu trokšņus, bet tajā pašā laikā tiem japiegādā svaigs gaiss, caur modernu ventilācijas sistēmu.

Lasīt vairāk

Logu restes

Stacionārās restes vienmēr ir bijušas kā visuzticamākais sargs Jūsu mājoklim.

Lasīt vairāk

Termogrāfija

Mūsdienīgs aprīkojums ļauj mūsu uzņēmumam veikt termogrāfiju kvalitatīvi un atbilstoši mūsdienu prasībām.

Lasīt vairāk

Stikla paketes

Mūsdienīgi izgatvošanas veidi ļauj gatavot dažāda veida stikla paketes.

Lasīt vairāk

Antimoskītu tīkli

Antimoskītu tīkli ir neizstājams logu aksesuārs, it īpaši, siltajā gada laikā. Ziemā tos ir viegli demontēt, bet vasarā tie aizsargā no insektiem un visādiem sīkumiem.

Lasīt vairāk

Žalūzijas

Žalūzijas ir viegli izmantot, tās aizsargā no saules, liekiem skatieniem. Dažas no žalūzijām izstrādātas speciāli priekš plastmasas logiem.

Lasīt vairāk

Pretuzlaušanas furnitūra

Mūsdienīgi logi tiek aprīkoti ar pretuzlaušanas furnitūru. Mūsu drošība ir atkarīga no tā, cik kvalitatīva ir furnitūra.

Lasīt vairāk

Plastmasas logi

Logi – mūsu kompānijas pamatdarbība. Mēs ar logiem nodarbojamies jau ilgus gadus un zinām par tiem visu.

Lasīt vairāk

Koka logi

Koks ir ierasts materiāls un neskatoties uz vairākām izmaiņām tā apstrādē, koka logi vienmēr rada varenas mājas izskatu.

Lasīt vairāk