Termokamera (siltuma zuduma avotu novēršana)

 

Tā kā mūsu uzņēmumam ir būvniecības jomā kompetenti speciālisti ar labām zināšanām, mēs piedāvājam tādu pakalpojumu spektru kā, piemēram, nekustamā īpašuma, kuru jūs uzņemat/iegādājaties, un instalācijas sistēmu, kuras jums ierīko, tehnisko analīzi. Izmantojot termokameru, mūsu speciālisti:

 

  • atklās siltuma noplūdes vietas pa sienām;

  • atklās siltuma noplūdes vietas pa jumtu;

  • atklās gaisa kondicionēšanas sistēmu noplūdes vietas;

  • atklās „siltās grīdas” sistēmu noplūdes vietas;

  • pārbaudīs apkures sistēmu darbspēju;

  • pārbaudīs kondicionēšanas sistēmu darbspēju;

  • pārbaudīs ventilācijas sistēmu darbspēju;

  • novērtēs logus, vai nav caurvēja;

  • novērtēs jumtus, vai nav sūces.

 

 

Mēs ne tikai iesniegsim jums vizuālo atskaiti par projektu, bez arī veiksim problēmas analīzi un piedāvāsim praktiskas to risinājumu metodes.

Termogrāfija – tā ir vislabākā metode, kā iegūt termogrammu – objekta attēlu infrasarkanā spektrā, kas norāda temperatūras lauku sadalījuma ainu. Termokamera atklāj starojumuelektromagnētiskā spektra infrasarkanajā diapazonā (900-14000 nanometri). Ierīce neatkarīgi no apgaismojuma ļauj ieraudzītapkārtējo objektu siltuma starojumu un izmērīttemperatūru jebkurā vietā uz objekta virsmas arprecizitāti 0.1С.

 

Termokameru unikālās iespējas ir radušas pielietojumu daudzās nozarēs, sākot no industrijas un beidzot ar medicīnu. Pēdējā laikā tās aktīvi sāka izmantot arī būvniecībā. Regulāra enerģijas tarifu, bet rezultātā arī komunālo pakalpojumu rēķinu palielināšanās arvien aktuālāku padara jautājumu par energoresursu ekonomiju un enerģijas taupīšanasmetodēm. Mājokļu un komunālā saimniecība šobrīd pārdzīvo ļoti nopietnas reformēšanas fāzi.

 

Modernu enerģijas taupīšanas tehnoloģiju ieviešanai, vai tās būtu tehnoloģisko procesu kontroles sistēmas vai izolācijas materiāli, pirmkārt būtu jābalstās uz precīzu problēmu diagnostiku.

 

Turklāt ēkas īpašniekam vai apdrošināšanas kompānijai, kas iesaistīta materiālā kaitējuma noregulēšanā, skaidrs priekšstats par ar neapbruņotu aci neredzamām detaļām var būt nenovērtējami svarīgs, lai plānotu rekonstrukcijas darbus un racionalizētu savstarpējos norēķinus.


Termokamera var viegli atklāt siltuma noplūdes vietas ēkā, nepareizu apkures sistēmu, dzesēšanas vai gaisa kondicionēšanas apsildes sistēmu funkcionēšanu. Remontējot šīs vietas – mēs varam saglabāt siltumu un tādejādi izvairīties no pastāvīgiem ēkas apkures izdevumiem. Pēdējā laikā ļoti strauji attīstās būvmateriālu ražošanas tirgus, kuru izmantošanai ir nepieciešama efektīva analīze, ir jāievēro izmantošanas noteikumi attiecībā uz hermētiskumu un siltuma izolāciju. Ir jāizvairās no nepareizas būvmateriālu izmantošanas, jo mitruma un pelējuma iekļūšanas rezultātā var veidoties neveselīga dzīves atmosfēra. Termokamera var iegūt svarīgu informāciju, lai izvairītos no dārgiem, laikietilpīgiem un pārlieku satraucošiem remonta darbiem.

 

Termokamera – visātrākā un labākā ierīce celtniecības kļūdu noteikšanai. Pateicoties termokamerai, var viegli pierādīt, ka celtniecības darbi ir nepareizi vai nekvalitatīvi paveikti. Termokamera parāda siltuma zudumus un gaisanoplūdi (caurvēja rašanās vietas), kas izveidojas ēkās kā kvalitatīvi, krāsaini siltuma attēli.

 

Pelējuma rašanās novēršana: Pelējums nodara postu ne tikai ēkas konstrukcijai, bet arī apdraud cilvēku veselību un dzīvojamajās zonās un birojos ļauj attīstīties alerģijai. Sēnīšu sporas vairojas galvenokārt mitrās vietās. Sienu, tapešu un krāsas minerālvielas – ir lieliska augsne pelējumam.Termokameras ar speciālām programmnodrošinājuma funkcijām rasas punkta vizualizācijai norāda apdraudētās vietas un automātiski ar krāsu atzīmē uz attēla. Tādējādipotenciālais apdraudējums tiek atklāts savlaicīgi.

 

www.teploaudit.lv


Stikla paketes

Mūsdienīgi izgatvošanas veidi ļauj gatavot dažāda veida stikla paketes.

Lasīt vairāk

Ventilācijas sistēma

Mūsdienīgi logi ir hermētiski, lai saglabātu hermētiskumu un izolētu trokšņus, bet tajā pašā laikā tiem japiegādā svaigs gaiss, caur modernu ventilācijas sistēmu.

Lasīt vairāk

Antimoskītu tīkli

Antimoskītu tīkli ir neizstājams logu aksesuārs, it īpaši, siltajā gada laikā. Ziemā tos ir viegli demontēt, bet vasarā tie aizsargā no insektiem un visādiem sīkumiem.

Lasīt vairāk

Koka logi

Koks ir ierasts materiāls un neskatoties uz vairākām izmaiņām tā apstrādē, koka logi vienmēr rada varenas mājas izskatu.

Lasīt vairāk

Pretuzlaušanas furnitūra

Mūsdienīgi logi tiek aprīkoti ar pretuzlaušanas furnitūru. Mūsu drošība ir atkarīga no tā, cik kvalitatīva ir furnitūra.

Lasīt vairāk

Logu restes

Stacionārās restes vienmēr ir bijušas kā visuzticamākais sargs Jūsu mājoklim.

Lasīt vairāk

Žalūzijas

Žalūzijas ir viegli izmantot, tās aizsargā no saules, liekiem skatieniem. Dažas no žalūzijām izstrādātas speciāli priekš plastmasas logiem.

Lasīt vairāk

Plastmasas logi

Logi – mūsu kompānijas pamatdarbība. Mēs ar logiem nodarbojamies jau ilgus gadus un zinām par tiem visu.

Lasīt vairāk

Termogrāfija

Mūsdienīgs aprīkojums ļauj mūsu uzņēmumam veikt termogrāfiju kvalitatīvi un atbilstoši mūsdienu prasībām.

Lasīt vairāk