Termogrāfija

 

    Viens no galvenajiem līdzekļu un kurināmā ekonomijas ceļiem ir siltuma zudumu un siltuma piegādes samazināšana caur celtniecības būvju norobežojošām konstrukcijām, kas sasniedz, pēc ārzemju avotiem, līdz 30% no kopējiem enerģijas zudumiem.

 Termogrāfija– zinātnisks veids kā iegūt termogrammu – objekta attēlu infrasarkanajā spektrā, kas parāda temperatūras lauku sadales ainu. Infrasarkano staru kameras atklāj elektromagnētiskā spektra (900-14000 nanometru) starojumu infrasarkanajā diapazonā. Ierīce ļauj saskatīt apkārtējo objektu siltuma starojumu, neatkarīgi no apgaismojuma, un izmērīt temperatūru jebkurai objekta virsmai ar precizitāti 0.1С.

Infrasarkano staru kameru unikālās iespējas tiek izmantotas daudzās jomās no industrijas līdz medicīnai. Pēdējā laikā to aktīvi sāk izmantot celtniecībā.

Pastāvīga enerģijas tarifu celšanās, kā sekas arī komunālo maksājumu pieaugums, izvirza priekšplānā energoresursu ekonomijas un energotaupīšanas metožu jautājumus. Dzīvokļu komunālās saimniecības dotajā momentā pārdzīvo nopietnu reformu posmu.

   

Modernu enerģijas taupības tehnoloģiju ieviešana, tādu kā tehnoloģisko procesu vadības sistēmas vai izolācijas materiāli, pirmkārt jābalstās uz precīzu trūkumu diagnostiku.

   Celtnes īpašniekam vai apdrošināšanas kompānijai, kura iesaistīta materiālā zaudējuma regulēšanā, ar neapbruņotu aci nesaskatāma, tiek dota skaidra detaļu aina, kas var kļūt ļoti vērtīga atjaunoš anas darbu plānošanai un savstarpējo norēķinu racionalizācijai.
   Šodien celtniecībā tiek izmantots ļoti daudz jaunu siltumizolācijas materiālu un tehnoloģiju, kuru  pielietošana ļauj samazināt telpu apsildīšanas siltuma zudumus. Kā parāda prakse, siltumizolācijas defektu gadījumā, celtnēs var rasties ievērojami siltuma zudumi (aptuveni 40%). Tajā laikā, kad defektu novēršana ļauj samazināt enerģijas patēriņu līdz 30%.


   Infrasarkano staru kamera ļauj viegli atrast ēkās siltuma zuduma vietas, nepareizu apkures sistēmu, dzesēšanas vai apsildīšanas kondicionēšanas sistēmu funkcionēšanu. Remontējot šīs jomas – mēs varam saglabāt siltumu un tādā veidā, izvairīties no pastāvīgiem telpu apsildīšanas izdevumiem. Pēdējā laikā strauji attīstās celtniecības materiālu ražošanas tirgus, kuru izmantošana prasa efektīvu analīzi, izmantošanas noteikumu ievērošanu, attiecībā uz hermētismu un siltumizolāciju. Nepareizas izmantošanas rezultātā, rodas neveselīga dzīvošanas atmosfēra mitruma un pelējuma iekļūšanas rezultātā, kas jānovērš. Infrasarkanā staru kamera palīdzēs iegūt svarīgu informāciju, lai izvairītos no dārgiem remontdarbiem, kas atņem daudz laika un nervu.


Ventilācijas sistēma

Mūsdienīgi logi ir hermētiski, lai saglabātu hermētiskumu un izolētu trokšņus, bet tajā pašā laikā tiem japiegādā svaigs gaiss, caur modernu ventilācijas sistēmu.

Lasīt vairāk

Pretuzlaušanas furnitūra

Mūsdienīgi logi tiek aprīkoti ar pretuzlaušanas furnitūru. Mūsu drošība ir atkarīga no tā, cik kvalitatīva ir furnitūra.

Lasīt vairāk

Koka logi

Koks ir ierasts materiāls un neskatoties uz vairākām izmaiņām tā apstrādē, koka logi vienmēr rada varenas mājas izskatu.

Lasīt vairāk

Žalūzijas

Žalūzijas ir viegli izmantot, tās aizsargā no saules, liekiem skatieniem. Dažas no žalūzijām izstrādātas speciāli priekš plastmasas logiem.

Lasīt vairāk

Plastmasas logi

Logi – mūsu kompānijas pamatdarbība. Mēs ar logiem nodarbojamies jau ilgus gadus un zinām par tiem visu.

Lasīt vairāk

Logu restes

Stacionārās restes vienmēr ir bijušas kā visuzticamākais sargs Jūsu mājoklim.

Lasīt vairāk

Antimoskītu tīkli

Antimoskītu tīkli ir neizstājams logu aksesuārs, it īpaši, siltajā gada laikā. Ziemā tos ir viegli demontēt, bet vasarā tie aizsargā no insektiem un visādiem sīkumiem.

Lasīt vairāk

Termogrāfija

Mūsdienīgs aprīkojums ļauj mūsu uzņēmumam veikt termogrāfiju kvalitatīvi un atbilstoši mūsdienu prasībām.

Lasīt vairāk

Stikla paketes

Mūsdienīgi izgatvošanas veidi ļauj gatavot dažāda veida stikla paketes.

Lasīt vairāk