Montāžas darbi ziemā

 

 Montāžas priekšrocības

Montāžai ziemā ir neapstrīdamas priekšrocības.

Kā tikai vējš sāk pūst veco logu spraugās, mēs aizdomājamies, vai nebūtu vienkāršāk nomainīt logus.

Mainām logus ziemā. Ziemā montāža nav tik bīstama, kā tas izliekas. Kaut gan pieprasījums pēc plastmasas logiem vasarā ir neapšaubāmi lielāks nekā ziemā.

Uzstādot logus, logu ailas pilnībā atklātas paliek tikai 20 minūtes. Pa šo laiku istabā ieplūst ne vairāk aukstā gaisā, kā vēdināšanas laikā, bet siltums ar jaunajām stikla paketēm atjaunojas ļoti ātri. Plastmasas logu uzstādīšana ziemas laikā notiek pakāpeniski, no loga pie loga, tāpēc telpa necietīs no sala.

Uzstādot logus gada aukstajā laikā, jums tiek garantēta pilna loga furnitūras piespiešanas līmeņa regulēšana un pārbaude. Ja jūs uzstādāt logus vasarā, tad uzzināt, vai tas ielikts godam vai nē, jūs varēsiet uzzināt tikai ziemā. Kad aiz loga temperatūra plusos, uzreiz noregulēt furnitūru nav iespējams, tā kā sajust par vieglu caurvēju no vāji noregulētas vērtnes vasarā nav iespējams. Pareizi veikta logu montāža garantē lieliskus rezultātus neatkarīgi no tā, kādā gada laikā tas paveikts, bet tieši gada aukstajā laikā visi darbu trūkumi un neizdarības būs acīmredzamas: caur slikti aizdarināto šuvi no āra plūdīs aukstais gaiss.

Tie klienti, kuri kaut reizi ir mainījuši logus ziemā, nākamo reizi nepasūtīs plastmasas logu vasarā. Vasara ir jāvelta bērniem, radiniekiem, tuviniekiem, bet logi jāmaina ziemā. Jo plastmasas logi, kas ielikti ziemā, kalpos jums tikpat ilgi, kā logi, kuri tika ielikti gada siltajā laikā.  

Logu pasūtīšanas ziemas periodā priekšrocības:

  1. Montāžas kvalitātes pārbaude;
  2. Pieņemamas cenas un īsi termiņi.

Stikla paketes

Mūsdienīgi izgatvošanas veidi ļauj gatavot dažāda veida stikla paketes.

Lasīt vairāk

Pretuzlaušanas furnitūra

Mūsdienīgi logi tiek aprīkoti ar pretuzlaušanas furnitūru. Mūsu drošība ir atkarīga no tā, cik kvalitatīva ir furnitūra.

Lasīt vairāk

Antimoskītu tīkli

Antimoskītu tīkli ir neizstājams logu aksesuārs, it īpaši, siltajā gada laikā. Ziemā tos ir viegli demontēt, bet vasarā tie aizsargā no insektiem un visādiem sīkumiem.

Lasīt vairāk

Žalūzijas

Žalūzijas ir viegli izmantot, tās aizsargā no saules, liekiem skatieniem. Dažas no žalūzijām izstrādātas speciāli priekš plastmasas logiem.

Lasīt vairāk

Koka logi

Koks ir ierasts materiāls un neskatoties uz vairākām izmaiņām tā apstrādē, koka logi vienmēr rada varenas mājas izskatu.

Lasīt vairāk

Ventilācijas sistēma

Mūsdienīgi logi ir hermētiski, lai saglabātu hermētiskumu un izolētu trokšņus, bet tajā pašā laikā tiem japiegādā svaigs gaiss, caur modernu ventilācijas sistēmu.

Lasīt vairāk

Plastmasas logi

Logi – mūsu kompānijas pamatdarbība. Mēs ar logiem nodarbojamies jau ilgus gadus un zinām par tiem visu.

Lasīt vairāk

Logu restes

Stacionārās restes vienmēr ir bijušas kā visuzticamākais sargs Jūsu mājoklim.

Lasīt vairāk

Termogrāfija

Mūsdienīgs aprīkojums ļauj mūsu uzņēmumam veikt termogrāfiju kvalitatīvi un atbilstoši mūsdienu prasībām.

Lasīt vairāk