Noderīga informācija

 

Plastmasas Logu un Durvju Tehniskā Apkope.


Visām kustīgām daļām ir nepieciešama pārbaude. Tas attiecas uz Jūsu logiem un durvīm . Nepieciešamie darbi ir vienkārši un tos varat veikt pašu spēkiem .


Atveriet Logu Vēršanās Virzienā.

1.Sviru gultnis: Ieeļļot
2.Sviru vadotnes:iesmērēt
3.Virziena mainīšanas mehānisms:Pagriezt rokturi loga atgāšanās stāvoklī un iesmērēt atsperīgo loksni gareniskajā caurumā. Turklāt pagriezt rokturi vairākas reizes šurp turp.
4.Aizslēgšanas tapa: iesmērēt tapu kopā ar griežamo rullīti.
5.Dobums blīvējuma priekšā (priekškamera): notīrīt nepieciešamības gadījumā ar putekļu sūcēju.(Nepieciešams arī ūdens novadīšanas atverei). Pārbaudīt, vai blīvējums visapkārt ir labi iespiests rāmī, un vai nav bojātas blīvējuma pielīmēšanas vietas(stūros). Ja tas ir noticis, tad jāizsauc speciālists.
6.Ūdens novadīšanas atvere; pārbaudīt, vai caurumi nav aizsprostoti ar netīrumiem (ieejas un izejas caurums). Nepieciešamības gadījumā atbrīvot ar stieplītes palīdzību . Atkarībā no loga iebūvēšanas varianta izejas atveres var būt pozīcijās A un B.


Atveriet Logu Atgāšanās stāvoklī.

7. Sviru tapas un krustojuma šarnīrs: ieeļļot
8. Stūra gultnis:ieeļļot.


Kad ir Jāizsauc Speciālists.

Logu vērtne ar laiku var nosēsties. Tas izpaužas ar to, ka vērtne atvēršanas reizē iespiežas,t.i sprūst slēdža atturis vai virziena mainīšanas mehānisms roktura pusē. Vislabāk šajā gadījumā izsaukt speciālistu, lai noregulētu sviru mehānismu vai stūra gultni. Ja vērtne ir nosēdusies pārāk stipri, tad viņš nokoriģēs stikla stāvokli, uzstādot papildus ielikņus stikla atturēšanai. Speciālists palīdzēs arī tad, ja blīvējums ir atlīmējies pielīmēšanas vietās vai furnitūra ir grūti vadāma.


Pretuzlaušanas furnitūra

Mūsdienīgi logi tiek aprīkoti ar pretuzlaušanas furnitūru. Mūsu drošība ir atkarīga no tā, cik kvalitatīva ir furnitūra.

Lasīt vairāk

Žalūzijas

Žalūzijas ir viegli izmantot, tās aizsargā no saules, liekiem skatieniem. Dažas no žalūzijām izstrādātas speciāli priekš plastmasas logiem.

Lasīt vairāk

Plastmasas logi

Logi – mūsu kompānijas pamatdarbība. Mēs ar logiem nodarbojamies jau ilgus gadus un zinām par tiem visu.

Lasīt vairāk

Antimoskītu tīkli

Antimoskītu tīkli ir neizstājams logu aksesuārs, it īpaši, siltajā gada laikā. Ziemā tos ir viegli demontēt, bet vasarā tie aizsargā no insektiem un visādiem sīkumiem.

Lasīt vairāk

Stikla paketes

Mūsdienīgi izgatvošanas veidi ļauj gatavot dažāda veida stikla paketes.

Lasīt vairāk

Logu restes

Stacionārās restes vienmēr ir bijušas kā visuzticamākais sargs Jūsu mājoklim.

Lasīt vairāk

Koka logi

Koks ir ierasts materiāls un neskatoties uz vairākām izmaiņām tā apstrādē, koka logi vienmēr rada varenas mājas izskatu.

Lasīt vairāk

Ventilācijas sistēma

Mūsdienīgi logi ir hermētiski, lai saglabātu hermētiskumu un izolētu trokšņus, bet tajā pašā laikā tiem japiegādā svaigs gaiss, caur modernu ventilācijas sistēmu.

Lasīt vairāk

Termogrāfija

Mūsdienīgs aprīkojums ļauj mūsu uzņēmumam veikt termogrāfiju kvalitatīvi un atbilstoši mūsdienu prasībām.

Lasīt vairāk