Nedaudz par krāsu

Mūsdienās ir loti daudz celtniecības materiālu, kas atšķiras ne tikai pēc faktūras, bet arī pēc krāsas. Visi mājas elementi, jumts, virspamats, logi, durvis, jābūt saskaņotiem pēc krāsām. Jumta krāsa parasti atšķiras no sienas krāsas, bet dekoriem vai arhitektūriskajiem elementiem ir jāpasvītro kopējais mājas izskats. Logiem ir jāsaskan ar mājas fasādi un izdevīgā veidā tā jāpasvītro.

Viena no mūsu kompānijas darbības sfērām ir logu uzstādīšana. Mūsdienu ražošanā ir iespēja iegūt ne tikai baltus logus, bet arī nokrāsot tos dažādos krāsu toņos. Pie tam, tas attiecas ne tikai uz rāmi, bet arī uz stiklu. Kā arī, loga rāmis no iekšpuses un ārpuses var būt dažādās krāsās.

Ja nu tomēr šaubāties par to, kādu krāsu labāk izmantot, tad optimālākais risinājums kādu izmanto parasti, ir neitrālo krāsu izmantošana. Tā pat arī toņi, kas veidoti no vienas pamatkrāsas, vienmēr būs harmoniski saskaņoti viens ar otru.

Pieskaņotas krāsas meklēšanas īpašības. Atcerieties to, ja izmēģināsiet krāsu uz nelielas virsmas, pastāv liela iespēja, ka uz lielas virsmas viņa izskatīsies daudz tumšāka un piesātinātāka. Izvēloties krāsu gammmu, kuru izmantosiet mājas celtniecībā, ieteicams ir ņemt vēra apkārtējo ainavu.

Visbiežāk fasādes mēdz būt dzeltenas, tas ir saistīts ar to, ka šī krāsa ir no siltajiem toņiem, bet tajā pašā laikā tā ir neitrāla. Dzeltenais fasādes tonis daudz lēnāk paliek netīrs. Pie viena, vajadzētu ņemt vērā to, ka dzeltenie toņi ir ļoti dažādi, sākot ar aukstu citronu, līdz pat siltajam saules tonim. Nākamajā reizē, mēs mēģināsim dot piemērus krāsu saskaņošanā.


Koka logi

Koks ir ierasts materiāls un neskatoties uz vairākām izmaiņām tā apstrādē, koka logi vienmēr rada varenas mājas izskatu.

Lasīt vairāk

Ventilācijas sistēma

Mūsdienīgi logi ir hermētiski, lai saglabātu hermētiskumu un izolētu trokšņus, bet tajā pašā laikā tiem japiegādā svaigs gaiss, caur modernu ventilācijas sistēmu.

Lasīt vairāk

Pretuzlaušanas furnitūra

Mūsdienīgi logi tiek aprīkoti ar pretuzlaušanas furnitūru. Mūsu drošība ir atkarīga no tā, cik kvalitatīva ir furnitūra.

Lasīt vairāk

Logu restes

Stacionārās restes vienmēr ir bijušas kā visuzticamākais sargs Jūsu mājoklim.

Lasīt vairāk

Plastmasas logi

Logi – mūsu kompānijas pamatdarbība. Mēs ar logiem nodarbojamies jau ilgus gadus un zinām par tiem visu.

Lasīt vairāk

Antimoskītu tīkli

Antimoskītu tīkli ir neizstājams logu aksesuārs, it īpaši, siltajā gada laikā. Ziemā tos ir viegli demontēt, bet vasarā tie aizsargā no insektiem un visādiem sīkumiem.

Lasīt vairāk

Žalūzijas

Žalūzijas ir viegli izmantot, tās aizsargā no saules, liekiem skatieniem. Dažas no žalūzijām izstrādātas speciāli priekš plastmasas logiem.

Lasīt vairāk

Stikla paketes

Mūsdienīgi izgatvošanas veidi ļauj gatavot dažāda veida stikla paketes.

Lasīt vairāk

Termogrāfija

Mūsdienīgs aprīkojums ļauj mūsu uzņēmumam veikt termogrāfiju kvalitatīvi un atbilstoši mūsdienu prasībām.

Lasīt vairāk